Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

SpaceX запускає супутники Starlink наступного покоління — трансляція

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
28 грудня 2022 2 хвилин читання

Сьогодні SpaceX запускає першу партію супутників Starlink наступного покоління. Спостерігати за запуском ракети Falcon 9 можна у прямому ефірі.

Старт ракети Falcon 9, укомплектованої групою супутників Starlink 5-1, запланований на 4:30 ранку за східним часом (11:30 за київським часом) на станції космічних сил на мисі Канаверал у Флориді, повідомляє Space.

Трансляція від SpaceX запуску нової партії супутників Starlink:

Вважається, що Starlink другого покоління потужніші за ті, що зараз працюють на орбіті, і, схоже, SpaceX потребує збільшення пропускної здатності. Широкосмугова мережа має проблеми з перевантаженням, незважаючи на відправлення сотень супутників Starlink першого покоління цього року.

Засновник SpaceX Ілон Маск заявив, що супутники Gen2 здатні не лише обробляти більше трафіку, а й передавати послуги безпосередньо на смартфони.

Нагадаємо, що 1 грудня Федеральна комісія зі зв'язку (FCC) надала SpaceX дозвіл на розгортання 7500 супутників Gen2. Однак це було лише часткове схвалення, оскільки SpaceX подала заявку на дозвіл відправити майже 30 тис. цих супутників на низьку навколоземну орбіту.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Голова відділу Trust&Safety Twitter пішла з компанії

Єлизавета Гогілашвілі 8 годин тому

Коаліція винищувачів для України, суперкубок FPV Армії дронів та як сфотографувати Starlink в нічному небі. Ранкова SPEKA

Кіра Іванова 9 годин тому

Як і коли сфотографувати супутники Starlink у нічному небі

Ганна Гілова 2 червня 2023 09:52

Пентагон замовив «старлінки» Маску, військова допомога від Німеччини та як купити пиво долонею через Amazon One. Ранкова Speka

Кіра Іванова 2 червня 2023 07:00

Пентагон уклав зі SpaceX контракт щодо Starlink в Україні

Кіра Іванова 1 червня 2023 20:33