Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Шо, знову? Facebook погрожує блокувати новини, цього разу в Канаді

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
24 жовтня 2022 2 хвилин читання

Компанія Facebook погрожує блокувати показ новин у Канаді на своїй платформі. Все через законопроєкт, що примусить компанію платити компесації ЗМІ за показ їхнього контенту.

Як повідомляє The Wall Street Jornal, власники Meta Platform попередили владу Канади про готовність заблокувати поширення канадського новинного контенту в соцмережі Facebook, як це було в Австралії минулого року. Причина та сама — законодавча норма, що примушує виплачувати компенсацію ЗМІ за публікацію їхніх новин на сторонніх майданчиках.

Законопроєкт перебуває на розгляді канадського парламенту. Facebook виступив проти цієї ініціативи, звинувативши канадський уряд у тому, що він не дозволив йому свідчити перед законодавцями. Погрожуючи припинити показ новин на своїх сторінках, компанія чітко дала зрозуміти, що може вжити рішучих заходів, якщо законопроєкт ухвалять.

«Канада неймовірно важлива для Meta. Канадці завжди зможуть використовувати Facebook, щоб спілкуватися з друзями та родиною, допомагати створювати спільноти та розвивати свій бізнес. Але зіткнувшись із несприятливим законодавством, яке базується на хибних припущеннях, які суперечать логіці роботи Facebook, ми вважаємо важливим бути прозорими щодо можливості того, що ми можемо бути змушені розглянути питання про те, чи продовжувати дозволяти обмін новинним вмістом у Канаді», — йдеться у повідомленні компанії.

Ситуація майже ідентична тій, що була в Австралії у 2021 році.Тоді австралійські законодавці прийняли подібне законодавство, через що Facebook призупинив обмін новинами в цій країні. Після тривалих суперечок Facebook нарешті погодився й уклав угоду з урядом Австралії.

Тільки час покаже, як розгорнеться суперечка Facebook з Канадою і чи закінчиться вона на таких самих умовах, як в Австралії.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як видалити акаунти Меtа

Діана Полуніна 21 годину тому

Meta використовує фото з Instagram та Facebook для тренування ШІ

Олеся Дерзська 13 травня 2024 20:54

ЄС розпочне розслідування щодо Facebook та Instagram через поширення роспропаганди

Владислав Паливода 29 квітня 2024 19:16

Чому інтернет вмирає та як люди ділять його із ботами

Анна Сергієнко 29 квітня 2024 16:56

Інструменти реклами Meta Advantage Plus із штучним інтелектом дав збій: що відбувається

Олександр Тартачний 29 квітня 2024 15:20