Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Шо, знову? Facebook погрожує блокувати новини, цього разу в Канаді

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
24 жовтня 2022 2 хвилин читання

Компанія Facebook погрожує блокувати показ новин у Канаді на своїй платформі. Все через законопроєкт, що примусить компанію платити компесації ЗМІ за показ їхнього контенту.

Як повідомляє The Wall Street Jornal, власники Meta Platform попередили владу Канади про готовність заблокувати поширення канадського новинного контенту в соцмережі Facebook, як це було в Австралії минулого року. Причина та сама — законодавча норма, що примушує виплачувати компенсацію ЗМІ за публікацію їхніх новин на сторонніх майданчиках.

Законопроєкт перебуває на розгляді канадського парламенту. Facebook виступив проти цієї ініціативи, звинувативши канадський уряд у тому, що він не дозволив йому свідчити перед законодавцями. Погрожуючи припинити показ новин на своїх сторінках, компанія чітко дала зрозуміти, що може вжити рішучих заходів, якщо законопроєкт ухвалять.

«Канада неймовірно важлива для Meta. Канадці завжди зможуть використовувати Facebook, щоб спілкуватися з друзями та родиною, допомагати створювати спільноти та розвивати свій бізнес. Але зіткнувшись із несприятливим законодавством, яке базується на хибних припущеннях, які суперечать логіці роботи Facebook, ми вважаємо важливим бути прозорими щодо можливості того, що ми можемо бути змушені розглянути питання про те, чи продовжувати дозволяти обмін новинним вмістом у Канаді», — йдеться у повідомленні компанії.

Ситуація майже ідентична тій, що була в Австралії у 2021 році.Тоді австралійські законодавці прийняли подібне законодавство, через що Facebook призупинив обмін новинами в цій країні. Після тривалих суперечок Facebook нарешті погодився й уклав угоду з урядом Австралії.

Тільки час покаже, як розгорнеться суперечка Facebook з Канадою і чи закінчиться вона на таких самих умовах, як в Австралії.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Instagram розробляє функцію платної верифікації

Катерина Колонович 4 години тому

Facebook щоденно відвідують 2 млрд користувачів

Катерина Колонович 2 лютого 2023 08:40

Meta відновить акаунти Трампа у Facebook та Instagram

Катерина Колонович 26 січня 2023 09:00

У зашифрованих чатах Facebook буде більше функцій

Катерина Колонович 24 січня 2023 10:35

Канада передасть Україні 200 бронемашин Senator

Руслан Сорока 18 січня 2023 16:48