Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Slack підвищує ціни та вносить великі зміни у безкоштовну версію

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
19 липня 2022 2 хвилин читання

Корпоративний месенджер Slack, що належить платформі Salesforce, анонсував перше у своїй історії підняття цін на підписки та зміну принципу роботу своєї безкоштовної версії. Зміни почнуть діяти з 1 вересня 2022 року. Про це команда Slack повідомила у своєму блозі.

Як зміниться вартість тарифних планів

  • Якщо платити за план Pro помісячно, ціна збільшиться з $8 до $8,75 за користувача на місяць.
  • Якщо платити за план Pro за рік, ціна зросте з $6,67 до $7,25 за користувача на місяць.

Зміни цін торкнуться лише користувачів плану Pro, тому командам, які використовують Business+ або індивідуальні корпоративні плани, турбуватися не варто.

Нові тарифи запрацюють з 1 вересня 2022 року, однак є спосіб уникнути підвищення цін ще на рік. Поточні річні передплатники Pro можуть зафіксувати наявну ціну ще на рік, продовживши свою передплату до 1 вересня. Щомісячні передплатники Pro також можуть перейти на річний план до 1 вересня та зберегти оплату в розмірі $6,67 за користувача на місяць протягом року.

Що зміниться у безкоштовній версії

Нині безкоштовний Slack відображає останні 10 тис. повідомлень та до 5 ГБ завантаженого контенту. З 1 вересня месенжер показуватиме останні 90 днів повідомлень та завантажень без обмежень на кількість надісланих повідомлень або обсяг завантаженого контенту.

Окрім того, користувачі безкоштовної версії зможуть відправляти аудіо, відео та повідомлення з демонстрацією екрана у каналах та DM.

Нагадаємо: від березня цього року Slack поступово згортає діяльність на росії. Платформа без попередження блокує акаунти російських компаній, що підпадають під санкції через війну в Україні (яких саме, Slack не розкриває).

0
Прокоментувати