Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Скорочення стало несподіванкою». Що розповідає українка, яка потрапила під масові звільнення у Google

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
24 січня 2023 2 хвилин читання

Нещодавно Google повідомив про скорочення 12 тис. своїх співробітників. Як відбувалися звільнення, розповіла українка Марʼяна Лукинюк в інтерв'ю порталу AIN.

Марʼяна Лукинюк працювала в Google сім місяців у рекрутинг-команді, яка наймала в Google Cloud в EMEA. За словами дівчини, скорочення стало несподіванкою для всіх працівників.

«Звісно, ми чули про скорочення в інших компаніях, як-от Meta, Amazon, Stripe, Salesforce тощо, але Google дуже довго тримався, і всі сподівались, що нас це омине», — розповіла Лукинюк.

Спочатку дівчина помітила, що у неї та більшості колег пропав доступ до внутрішніх систем в Google. Увечері того ж дня компанія офіційно повідомила фахівців про скорочення.

На думку дівчини, для звільнень визначали непріоритетні напрями, проєкти, які не приносять прибутку. У деяких випадках скорочували цілі команди. Також під звільнення потрапляли не тільки новачки, а й топперформери та менеджери, які працювали 10-20 років.

«На жаль, рекрутинг у таких випадках страждає насамперед. У моїй команді скоротили 60% працівників», — зазначила Лукинюк.

Раніше SPEKA розповідала історію Staff Software Engineer у Twitter Віталія Бондаренко, який звільнився з компанії після приходу Ілона Маска. Українець розповів, як зіткнувся з «чистками», що буде далі з Twitter та що саме змусило його звільнитися. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Результати великого апдейту Google 2024: чому одні компанії не встояли, а інші – наростили трафік на гребні оновлення

Олексій Шаповал 27 хвилин тому

TikTok планує масштабні звільнення

Владислав Паливода 22 травня 2024 13:10

Як Google підтримує українські стартапи під час війни

Сергій Коноплицький 22 травня 2024 11:25

Google планує зробити ШІ-рекламу

Владислав Паливода 22 травня 2024 07:26

Google привабить користувачів до застосунків

Олеся Дерзська 21 травня 2024 21:02