Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Школи Сіетла подають до суду на TikTok та Meta

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
9 січня 2023 2 хвилин читання

Школи Сіетла подають до суду на соціальні платформи через «кризу психічного здоров'я» молоді. Освітяни вважають, що залежність від соцмереж викликає у підлітків депресію та схильність до суїциду.

Державні школи Сіетла подали до суду на технологічних гігантів, що стоять за TikTok, Facebook, Instagram, YouTube і Snapchat, звинувативши їх у створенні «кризи психічного здоров'я серед американської молоді». На 91-й сторінці позову, поданому до окружного суду США, йдеться про те, що технічні гіганти використовують залежність від соціальних мереж, що призводить до зростання тривоги, депресії та думок про самоушкодження серед молоді, повідомляє Engadget.

«Відповідачі розробили платформи таким чином, щоб використовувати психологію та нейрофізіологію користувачів, щоб ті проводили дедалі більше часу на їхніх платформах», — йдеться у скарзі. 

Відповідно до скарги, шкідливий вміст, який надають користувачам, включає екстремальні дієти, заохочення до самоушкодження тощо. Це призвело до 30%-го збільшення між 2009 та 2019 роками студентів, які повідомили, що почувалися «настільки сумними або безнадійними протягом двох тижнів або більше, що вони припинили виконувати деякі звичні дії».

Це призводить до зниження успішності у навчанні. «Учні з меншою ймовірністю відвідують школу та з більшою ймовірністю вживають психоактивні речовини, що безпосередньо впливає на здатність державних шкіл Сіетла виконувати свою освітню місію», — йдеться у позові.

Розділ 230 Закону США про комунікаційну порядність означає, що онлайн-платформи не несуть відповідальності за вміст, опублікований третіми особами. Однак у позові стверджується, що це положення не захищає компанії соціальних медіа за рекомендацію, розповсюдження та просування контенту у спосіб, який завдає шкоди.

Також нещодавно стало відомо, що через занепокоєння вчителів щодо негативного впливу на навчання учнів та точності контенту доступ до ChatGPT обмежили у мережах і на пристроях державних шкіл Нью-Йорка.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Заборона TikTok: чи реально повністю забанити китайський застосунок і навіщо це робити

Владислав Миронович 4 години тому

У США заявляють, що Китай має доступ до даних користувачів TikTok

Катерина Колонович 27 березня 2023 09:37

CEO TikTok виступав у Конгресі США. У чому звинувачують застосунок та що відбувалося на слуханні

Єлизавета Гогілашвілі 24 березня 2023 12:33

Новим міністром освіти став Оксен Лісовий: що про нього відомо

Катерина Колонович 21 березня 2023 13:38

США надасть Україні черговий пакет військової допомоги на 350 мільйонів доларів

Руслан Сорока 20 березня 2023 18:03