Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Skiftech створила тактичний симулятор гранатомета РПГ-7 для тренування бійців

Богдан Камінський
Богдан Камінський
9 серпня 2023 2 хвилин читання

Український розробник тактичних симуляторів Skiftech створив симулятор протитанкового гранатомета РПГ-7 на основі лазерних технологій. Перша збірка вже пройшла тестування у військових ЗСУ.

РПГ-7 використовується для знищення танків, броньованих цілей та ворожих позицій на відстані. Його застосовують різні роди військ, включаючи піхоту, бронетанкові та артилерійські війська.

Симулятор призначений для відпрацювання навички заряджання та поводження з РПГ-7, а також правильності наведення на ціль у різних умовах. Його вага та розмір відповідають параметрам та характеристикам справжнього гранатомета, зазначили розробники. 

Як відбувається тренування на тактичному симуляторі РПГ-7

Під час тренування, тренажер підключається до інструкторського планшета або компʼютера, а на полігоні встановлюється спеціальна система радіопокриття. На бронетехніку, яка грає роль цілі, встановлюють пристрої фіксації ураження, які фіксують випромінення лазера.

Далі боєць заряджає симулятор РПГ-7 гранатою та «вражає» ціль. Після цього інструктор аналізує постріл, виявляє помилки та формує рекомендації щодо покращення.

Тренування на тактичному симуляторі РПГ-7 від компанії Skiftech
Тренування на тактичному симуляторі РПГ-7 від компанії Skiftech

Симулятор дозволяє проводити індивідуальне тренування як на окремому тренажері, так і в умовах загальновійськової тактичної підготовки у поєднанні з іншим обладнання з екосистеми Skiftech. До неї входять симулятори персональної зброї, вибухових пристроїв, бронемашин, артилерії, мінометів, ПТРК, ПЗРК та інших видів військової техніки.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У США набуває популярності криптоастрологія: чи це працює

Максим Красіков 17 годин тому

Уряд запровадив 25%-й прибуток для виробників боєприпасів

Максим Красіков 18 годин тому

Графіки відключень електроенергії на 25 травня 2024 року

Максим Красіков 20 годин тому

Війська рф втратили 500 тис. солдатів — Генштаб ЗСУ

Максим Красіков 21 годину тому

Електротранспорт: актуально як ніколи!

Анна Старкова 21 травня 2024 12:45