Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Sigma Software відкрила нові офіси у Луцьку та Чернівцях

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
4 травня 2022 2 хвилин читання

У компанії кажуть, що планували відкрити офіс у Луцьку ще до початку бойових дій. «У місті є два великі університети, які надають технічну освіту, крім того, Луцьк має статус одного з найкомфортніших міст для життя в Україні», — наголошують у Sigma Software. Після 24 лютого багато спеціалістів компанії були змушені переїхати до західних регіонів України, тож відкриття луцького офісу стало ще важливішим. 

Луцький офіс Sigma Software розрахований на 30 людей. У ньому є кімнати для індивідуальної роботи, приміщення для зустрічей та невеличкі кімнати для онлайн-спілкування. За словами голови луцького офісу Sigma Software Олександра Марчука, компанія планує розширювати місцеву команду, співпрацювати з луцькими вишами та організовувати заходи для технічних спільнот. "Зараз ми шукаємо розробників PHP, Java, Full-Stack та інших спеціалістів з можливістю роботи в офісі чи віддалено", — каже Олександр Марчук.

До війни Sigma Software не планувала відкривати офіс у Чернівцях. Проте у березні керівництво зрозуміло, що чернівецька команда швидко зростає, і вирішила облаштувати для неї місце для роботи. Приблизно за місяць інфраструктурна команда Sigma Software знайшла та обладнала новий офісний простір в історичному центрі Чернівців. Натепер в офісі 18 робочих місць, кімната для переговорів і невеликий Sigma Club. У компанії підкреслюють, що Чернівці — чудове місце для офісу ІТ-компанії, адже тут аж три технічні університети та кілька приватних ІТ-шкіл.

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Валізка для ядерної загрози. Які речі варто мати вдома, щоб бути готовим

Юлія Даниленко 29 вересня 2022 09:11

Ядерна загроза: що варто знати

Олександр Тартачний 27 вересня 2022 17:00

Гайд з виживання взимку: утеплення, припаси, автономне опалення. SPEKотна добірка для воєнної зими

Юлія Даниленко 27 вересня 2022 15:42

Telegram на вимогу Apple почав блокувати російськомовні канали, що закликають до насильства — Дуров

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 18:15