Стартап із дослідження штучного інтелекту Anthropic має на меті залучити до 5 мільярдів доларів, щоб обійти конткурента OpenAI.
GPT — ефективний та потужний інструмент, який можна вдало використовувати для розроблення та поширення контенту. Штучний інтелект (ШІ) допоможе легко створити цікавий проєкт лише за один-два дні. GPT згенерує текст та зображення необхідної тематики, які після мінімального редагування можна опублікувати як унікальний контент.
Нова модель штучного інтелекту SAM від Meta може ідентифікувати окремі об'єкти на зображеннях.
У березні Projector AI Lab провів опитування серед працівників 150 українських компаній, щоб дізнатися, як саме вони використовують ШІ, хто саме його застосовує та які переваги і недоліки вони вбачають у цих інструментах.
СEO DevRain Олександр Краковецький разом із ChatGPT та SPEKA нещодавно випустив ChatGPT Prompt Book, яка написана за допомогою ШІ, має навчити читачів правильно спілкуватися з ChatGPT.
Співзасновник Microsoft Білл Гейтс прокоментував відкритого листа із закликом призупинити розроблення ШІ.
Еволюція штучного інтелекту та темпи зростання популярності технології приголомшують. Перший тиждень після запуску ChatGPT ― 1 млн користувачів. Місяць ― 100 млн користувачів. Наразі щомісяця вебсайт відвідує 616 млн користувачів. Поки я писав цю колонку, OpenAI представила ChatGPT нового покоління ― GPT-4. ШІ продовжує навчатися, вдосконалюватися та цілком впевнено пропонує «продуктивність людського рівня».
Витрати на обчислення операційної системи ChatGPT просто «запаморочливі» та складають близько 1-2 центів за кожний діалог, якось обмовився Сем Альтман, генеральний директор OpenAI.
Компанія «Ringostat Україна» розробила продукт на основі штучного інтелекту для департаментів продажів – Ringostat AI.
Михайло Федоров опублікував оголошення, у якому шукає експерт-практика з AI, що вміє швидко та ефективно використовувати можливості штучного інтелекту для виконання різноманітних завдань.
«Мені здається, що насправді ці ківі придумали штучний інтелект. От ви смієтеся, а завтра ківі нас з'їдять. Спершу почистять, як ми їх чистимо, і з'їдять», — розповідає український шеф-кухар Євген Клопотенко, викладаючи на тарілку страву, рецепт для якої написав ChatGPT4. Ківі потрапили під підозру недаремно, адже ШІ вперто додавав саме їх ледь не до кожної страви, запит щодо якої кидав йому шеф-кухар.
Компанія Midjourney вирішила припинити доступ до безоплатної версії через створення численної кількості фейкових зображень.
Корпорація NEC розробила технологію штучного інтелекту, яка визначає, де найімовірніше розташовані міни. Точність технології близько 90%.
Португальський стартапер та інженер Жоао Феррао дос Сантос призначив чатбота GPT-4 генеральним директором новоствореного стартапу.
29 березня в Києві відбулася звана вечеря «Нехай штучний інтелект нас нагодує!», яку згенерував ChatGPT разом із шеф-кухарем Євгеном Клопотенком. SPEKA відвідала івент та спитала Клопотенка про його враження від роботи з ШІ.