Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ШІ Dramatron навчився писати сценарії фільмів та п'єси. На жаль, дуже передбачувані

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
11 грудня 2022 3 хвилин читання

Компанія DeepMind від Alphabet створила інструмент штучного інтелекту, який буде у нагоді сценаристам для кіно та театру. Її Dramatron може створювати описи персонажів, сюжетні моменти, описи місць і діалоги, повідомив Engadget

Ідея полягає в тому, що люди-письменники зможуть компілювати, редагувати та переписувати те, що придумає Dramatron, у правильний сценарій. Результат можна редагувати в сценарій фільму-блокбастера. Щоб ШІ не вживав лайку чи образливі слова, в нього рекомендують завантажити додатковий скрипт.

Dramatron видає занадто банальні діалоги

Щоб випробувати Dramatron, я ввів в нього ідею фільму, яка виникла в мене років в 15, і яка точно була б хітом, якби не з'явився Kick-Ass (“Пипець" в українському прокаті — SPEKA). Dramatron швидко придумав змістовну назву, а також описи персонажів, сцен і деталі сюжета. Діалог, який згенерував ШІ, був логічним, але занадто банальним та передбачуваним. З іншого боку, Dramatron ніби витягнув текст прямо з моєї голови, включно зі сценою, якої я не додавав.
Автор Engadget Кріс Голт

ШІ та 15 драматургів написали «Ігри ботів»

Команда Dramatron залучила для тестувань здібностей свого ШІ 15 драматургів і сценаристів для спільного написання сценаріїв. У підсумку драматурги сказали, що не стануть використовувати цей інструмент для створення повної п'єси, тому що результат роботи ШІ занадто шаблонний. 

Разом з цим, вони припустили, що Dramatron може бути корисним для створення деталей та атмосфери сюжету або допоможе вивчити інші підходи до зміни елементів сюжету чи персонажів. Вони відзначили, що штучний інтелект також може бути корисним для «генерації творчих ідей».

Канадська компанія TheatreSports зібрала до купи результат творчості ШІ та людей, дуже щільно переписала його та поставила 4 п'єси Plays By Bots (“Ігри ботів"). Канадська компанія TheatreSports зібрала до купи результат творчості ШІ та людей, дуже щільно переписала його та поставила 4 п'єси Plays By Bots (“Ігри ботів").

Питання авторських прав при використанні ШІ

Автор підняв питання авторських прав на твори, які були написані з використанням штучного інтелекту. Хто матиме право на гонорар за цей сценарій?

2021 року апеляційний суд Великої Британії постановив, що ШІ юридично не може вважатися винахідником за патентом. DeepMind зазначає: Dramatron може виводити фрагменти тексту, які використовувалися для навчання мовної моделі. Якщо їх використати у створеному сценарії, це може призвести до звинувачень у плагіаті. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

5 найкращих безкоштовних курсів з ШІ та ChatGPT цього тижня

Юлія Даниленко 7 лютого 2023 14:55

Google представив конкурента ChatGPT — штучний інтелект Bard

Катерина Колонович 7 лютого 2023 10:37

Як атакували росію на кіберфронті, навіщо їздити у Давос, чи працюють холодні розсилки: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 5 лютого 2023 17:00

Штучний інтелект випускає нескінченний серіал Nothing, Forever

Катерина Колонович 3 лютого 2023 10:25

У ChatGPT з'явилась платна версія за 20 доларів на місяць

Катерина Колонович 2 лютого 2023 12:10