Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Сі Цзіньпін оцінив помилки путіна і не захоче приєднуватися до „вісі ідіотів“, яку створили росія та Іран» — Деніел Райс, радник Залужного

Юлія Даниленко
Юлія Даниленко головна редакторка SPEKA
16 березня 2023 3 хвилин читання

16 березня американський експерт та радник Залужного Деніел Райс став президентом Aмерікан Юніверсіті Київ (AЮK), першого в Україні університету, що працює за американськими навчальними програмами. 

Деніел Райс має багаторічний військовий досвід, був в Іраку та Афганістані, має нагороду «Пурпурове серце». За його власними словами, зараз він неоплачуваний лобіст інтересів України у США і виступає за збільшення військової підтримки України. 

Американський експерт та радник Залужного Деніел Райс Американський експерт та радник Залужного Деніел Райс

Під час першої зустрічі з журналістами на посаді президента АЮК Райс розповів про те, як долучився до допомоги Україні, чи вистачить у західних союзників зброї для забезпечення перемоги України, про фактор Китаю та Ірану у продовженні російської агресії. 

SPEKA відвідала презентацію і публікує ключові тези з виступу Райса. 

  • Україна потребує зброї, здатної бити на 150 км і далі. Зокрема, йдеться про ракети ATACMS. Надання Україні ATACMS — політичне рішення, і його, на жаль, ще не ухвалили. 
  • Минулого літа Україна отримувала зброю насамперед для захисту. «Джавеліни» — ефективна зброя проти танків, але для повернення окупованих росією земель вони не годяться. 
  • Переламним кроком стало постачання 155-міліметрових гаубиць. Зараз від США залишилися два принципові рішення — F-16 та ATACMS. Якщо їх ухвалять, це забезпечить перемогу України. 
  • Критики постачання Україні зброї, які використовують риторику «Якщо США дадуть Україні ATACMS, Іран дасть росії ракети», не розуміють, що Іран і так дасть росії все, що зможе."
  • Китай не буде постачати росії зброю так, як Іран. Сі Цзіньпін вивчив помилки путіна в Україні й вочевидь вирішив не долучатися до «вісі ідіотів», яку створили росія та Іран.
  • Якби Київ упав за три дні, Китай атакував би Тайвань, але зараз Китай розуміє, що союзники готові, а дії у цьому напрямі, як і відкрита допомога росії, налаштують проти нього більшість світу. 
  • American University Kyiv ставить собі на мету навчати нове покоління українських лідерів, і секрет успіху тут такий самий, як і секрет успішності ЗСУ — студентів навчатимуть, як думати, а не що думати. 
  • У 2023 році університет відкриє чотири додаткові програми, зокрема Tech leadership and AI.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Alibaba Group розділиться на шість компаній

Руслан Сорока 46 хвилин тому

Заборона TikTok: чи реально повністю забанити китайський застосунок і навіщо це робити

Владислав Миронович 4 години тому

Танки Challenger 2 прибули в Україну. Що про них відомо, відео

Юлія Даниленко 8 годин тому

Як отримати бронювання від призову на підприємстві та основні зміни військового обліку

Олександр Тартачний 10 годин тому

Видача повісток в Україні та військове право — коментар юриста

Олександр Тартачний 27 березня 2023 17:20