Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Shutterstock почне продавати стокові зображення, створені штучним інтелектом

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
25 жовтня 2022 2 хвилин читання

Компанія Shutterstock розповіла про плани розпочати продаж стокових зображень, які створює штучний інтелект за допомогою OpenAI. Творцям, чиї роботи використають для навчання ШІ, обіцяють виплатити компенсацію.

Компанія також обіцяє заплатити творцям, чия робота використовується для відточення художних навичок штучного інтелекту, із нового фонду вкладників, повідомляє The Verge.

Гігант стокових зображень Shutterstock оголосив про розширене партнерство з OpenAI, завдяки якому модель DALL-E 2 буде безпосередньо інтегрована в Shutterstock «у найближчі місяці». Крім того, Shutterstock запускає «Фонд співавторів», який відшкодовуватиме кошти творцям, якщо компанія продасть їхні роботи для навчання моделей штучного інтелекту, що перетворюють текст у зображення. Це сталося після критики з боку художників, чиї роботи вилучили з інтернету без їхньої згоди на створення цих систем. Shutterstock також забороняє продаж на своєму сайті творів мистецтва, які створили не за допомогою інтеграції DALL-E, а з використанням іншого ШІ.

Це не перший випадок, коли Shutterstock та OpenAI співпрацюють у цьому домені. Починаючи з 2021 року Shutterstock продавав зображення та метадані OpenAI, щоб допомогти створити DALL-E. Тепер, завдяки інтеграції штучного інтелекту OpenAI для перетворення тексту в зображення, партнерство розгортається, і результати DALL-E будуть конкурувати з тими самими людьми, чия робота була використана для його навчання.

Раніше повідомлялося, що компанія OpenAI запустила нейромережу Whisper, призначену для транскрипції аудіо у письмовий текст. Whisper має відкритий код, може автоматично розпізнавати, транскрибувати та перекладати інші мови. Вона безкоштовна для користувачів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Аеропорти у США оснастили системою розпізнавання облич

Руслан Сорока 6 годин тому

У Мінцифри розповіли, як штучний інтелект допомагає Україні перемагати у війні

Руслан Сорока 4 грудня 2022 17:10

Штучний інтелект Sudowrites «вчився» писати тексти за допомогою порнографічних фанфіків

Руслан Сорока 2 грудня 2022 20:02

Що таке Small Data і чим вона може допомогти бізнесу

Cергій Гузенко 25 листопада 2022 13:15

Хто переможе у чемпіонаті світу з футболу на думку штучного інтелекту?

Олександр Тартачний 23 листопада 2022 10:30