Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Шукати роботу українцям допомагатиме штучний інтелект

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
6 листопада 2022 2 хвилин читання

Проєкт «Національний кадровий резерв» із використанням штучного інтелекту допоможе українцям знайти роботу або відкрити власну справу.

Протягом семи місяців Міністерством освіти і науки України, Державною службою зайнятості, Інститутом модернізації змісту освіти та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти проводилися форсайт-дослідження, щодо розвитку людського капіталу, першого робочого місця та ринку праці. Результатом цього став проект «Національний кадровий резерв».

Тетяна Бережна
Заступниця міністра економіки

Місія Національного Кадрового Резерву – запустити в Україні ефективний соціальний ліфт, який за допомогою штучного інтелекту сприятиме українцям знайти роботу або відкрити власну справу. Завдання держави – забезпечити розвиток людського капіталу в Україні, адже саме людський капітал, тобто Людина – сьогодні є найціннішим активом будь-якої країни у сучасному світі

Як працюватиме «Національний кадровий резерв»

Штучний інтелект має визначити пул професій, який відповідає здібностям та рівню soft skills людини. Для цього треба пройти тестування на сайті проекту «Національний кадровий резерв» за посиланням.

Ці дані автоматично формуються у інтерактивному резюме, яке людина може переслати роботодавцю через Єдиний портал вакансій або роздрукувати та взяти із собою на співбесіду.

Інтерактивне резюме дозволить людини мати перевагу у роботодавця перед іншими претендентами зі стандартними резюме, адже містить інформацію, яка «потрібна рекрутеру для розуміння відповідності до вимог актуальної вакансії», вважають у Нацслужбі зайнятості.

Якщо штучний інтелект виявив, що людина має схильність до ведення власної справи – в рамках Національного кадрового резерву працює комплексне навчання підприємництву, яке містить необхідні знання для успішного розвитку бізнесу. Навчальний контент складається з мультимедійних курсів у міжнародному форматі SCORM та майстер-класів провідних бізнес-тренерів. За підсумками успішного завершення курсу система автоматично генерує іменний сертифікат з унікальним номером.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Аеропорти у США оснастили системою розпізнавання облич

Руслан Сорока 7 годин тому

У Мінцифри розповіли, як штучний інтелект допомагає Україні перемагати у війні

Руслан Сорока 4 грудня 2022 17:10

Штучний інтелект Sudowrites «вчився» писати тексти за допомогою порнографічних фанфіків

Руслан Сорока 2 грудня 2022 20:02

Як Україні втримувати таланти в умовах війни та після перемоги

Юлія Лапко 2 грудня 2022 16:00

Що таке Small Data і чим вона може допомогти бізнесу

Cергій Гузенко 25 листопада 2022 13:15