Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Що відбувається з вашим тілом, коли ви вживаєте омега-3 щодня

Спекотне промо
Спекотне промо
18 січня 2024 3 хвилин читання

Жир — це не те, що багато людей намагаються додати до своєї дієти найчастіше. Серед багатьох жирів омега-3 жири відрізняються особливою користю для організму. Ці жири підтримують здоров’я серця та мозку, імунну систему, забезпечують здоров'я нирок та підтримують гормональний і репродуктивний стан. 

Фото Pixabay Фото Pixabay

Але більшості людей не вистачає цих цінних компонентів. Статистика Національного інституту здоров’я показує, що в середньому дорослі споживають лише від 90 до 110 міліграмів омега-3 щоденно, тоді як для захисту від серцевих захворювань рекомендована норма становить 250 міліграмів. Отримати цю кількість можна легко, з'їдаючи лише декілька порцій риби на тиждень. Але багато людей цього не роблять, як повідомляє Служба економічних досліджень. Чимало людей уникають морепродуктів через неприємний смак, консистенцію чи запах, деякі просто не знають, як правильно їх готувати.

Якщо ви не включаєте рибу до свого раціону або шукаєте альтернативу, варто звернути увагу на добавки омега-3. Відомою маркою є Омега Mollers, такий вибір може стати ідеальним рішенням для підтримки вашого здоров’я.

Що відбувається, якщо ви вживаєте омега-3 щодня

За даними дослідників та спеціалістів, омега-3 жирні кислоти, які містяться у кожній клітині вашого тіла, допомагають підтримувати ваше здоров’я. Ось деякі з основних переваг омега-3 для здоров’я.

Може зменшити ризик серцевого нападу

Омега-3 не лише сприяють зниженню артеріального тиску та рівня тригліцеридів, але й можуть запобігти утворенню тромбів, які становлять загрозу для серця. Їхню корисність довів мета-аналіз, проведений у 2021 році у Mayo Clinic Proceedings на основі результатів 40 клінічних випробувань. Згідно з цим дослідженням, люди, які вживали добавки DHA/EPA, мали на 13% менше шансів отримати серцевий напад. А ті, хто систематично вживав ці добавки, мали навіть на 35% менше шансів померти.

Може покращити роботу вашого мозку

Згідно з дослідженням у журналі Nutrients за 2016 рік, мозок людини складається з 60% з жиру, а від 10% до 20% цього жиру припадає на DHA. Ця жирна кислота має важливе значення, зміцнюючи чутливі мембрани, що захищають клітини мозку, що робить її ключовою для підтримки когнітивного здоров’я як у короткостроковій, так і у довгостроковій перспективі. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як зберегти зір, працюючи перед екраном

Олександр Тартачний 6 годин тому

Головна причина вашого безсоння — це ви! Що робити?

Євген Шагов 9 лютого 2024 18:00

FIRE чи робота до смерті? Чому вам, можливо, не варто виходити на пенсію — The Economist

Олександр Тартачний 3 лютого 2024 09:00

Український FemTech: п’ять сервісів, що покращують життя жінок

Анна Нагорна 29 січня 2024 17:20

Топ 10 FemTech-застосунків для фізичного та ментального здоров’я

Анна Нагорна 23 січня 2024 12:35