Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Що відбувається на ринку машинного навчання, як привернути ЦА на YouTube, чи потрібен Україні власний пошуковик: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
18 червня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Штучний інтелект і машинне навчання: що відбувається на ринку і які перспективи галузі

Сьогодні штучний інтелект і машинне навчання — одні з лідерів уваги венчурних інвесторів, які щосили намагаються надолужити згаяне. Фахівці iCLUB Global розповідають про стан справ на ринку венчурних інвестицій у ШІ та машинне навчання.

П’ять уроків від Apple Entrepreneur Camp: поради для розробників мобільних застосунків

Під час створення мобільного застосунку можна припуститися деяких неочевидних помилок, що можуть вплинути на його популярність серед користувачів. Інна Максименко, CEO та засновниця Keiki, ділиться інсайтами та порадами, як уникнути помилок.

Інвестиції в українські стартапи у 2023 році: шість головних думок про ринок

Після повномасштабного вторгнення український ринок інвестицій у стартапи змінився суттєво, кількість інвесторів зменшилася, але світло в кінці тунелю для українських стартапів видно. Кирило Мазур, CEO у Center42 Innovation Agency, ділиться думками про його поточний стан. 

Підкорення YouTube: як привернути ЦА та відсіяти «не клієнтів»

YouTube-реклама має надзвичайно важливе значення для успіху вашого бізнесу, а оптимальне налаштування всіх її складових — ключ до досягнення результату. Максим Купченко з компанії BudgetMaxx розповідає, як привернути увагу клієнтів, утримати їх та відсіяти тих, хто не є цільовою аудиторією. 

Яким міг би бути український вебпошуковик?

Ідея національного пошуковика виглядає доволі контроверсійною. Проте аналітик Іван Верстюк наводить аргументи на користь цієї ідеї і розповідає, яким би міг бути національний пошуковий ресурс. 

ChatGPT для ІТ-маркетологів: найпрактичніші способи використання

ChatGPT вже використовують у багатьох сферах і майже всюди він зарекомендував себе зручним та надійним помічником. Надія Уніят, Marketing Manager у ISsoft Ukraine, розповідає на прикладі власної компанії, яку користь він може принести ІТ-маркетологам.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

NVIDIA та Amazon анонсували ШІ-суперкомп'ютер Project Ceiba та суперприскорювач GH200

Артем Житкевич 12 годин тому

Можливості дропшипінгу на міжнародний ринок: з чого почати

Влад Мальчевський 13 годин тому

Крім ChatGPT. Сім ШІ-інструментів, які підвищать вашу продуктивність

Назарій Присяжнюк 13 годин тому

Першопрохідці блокчейн-технологій: історії успіху

Kateryna Romanenko 13 годин тому

Тенденції маркетингових комунікацій 2023 — дослідження ВРК

Богдан Камінський 14 годин тому