Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Що таке гіг-контракти, як протидіяти дезінформації та як підготуватися до запуску інтернет-магазину: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
15 січня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA.

Гіг-контракти в Україні: щось модне короткострокове чи нова реальність для всіх?

Спеціальний правовий режим «Дія.City» дав ІТ-компаніям можливість укладати з найманими працівниками гіг-контракти. Що це таке і яку користь вони приносять робітникам та роботодавцям, розповів Іван Нікітченко, CEO в Pocket IP та Crane IP.

Чому всі українські IT-компанії мають волонтерити

Допомога ЗСУ має бути сьогодні пріоритетом для всіх громадян і компаній. Чому та як українські IT-компанії мають волонтерити, розповіла на прикладі власної компанії Софія Панасюк, SMM/Community Manager у KnubiSoft.

Що зробити перед відкриттям власного інтернет-магазину

Запуск інтернет-магазину — це не найскладніша у світі справа, але і тут є багато нюансів. Підприємець Ярослав Панасевич розповідає, як обрати нішу для бізнесу, з чим треба розібратися перед запуском інтернет-магазину підприємцю-початківцю та в чому cпецифіка українського ринку електронної комерції.

Протидія дезінформації: місія здійсненна. Як протистояти маніпуляціям росії

Боротьба з росією на інформаційному фронті є настільки ж запеклою, як і на реальному полі битви. Спотворення інформації, поширення викривлених наративів, масштабування тисяч фейків — це лише частина дезінформаційних інструментів ворога. Як із цим боротися, пояснює Яніна Шабанова, комунікаційна менеджерка SocialBoost та 1991 Accelerator.

Аромати майбутнього зростання: що нам чекати від української економіки у 2023-му?

2023-й має стати роком відбудови економіки України. Аналітик Іван Верстюк розповідає, що можна зробити для української економіки вже зараз та які можливості надає поточна економічна ситуація в Україні.

Майстер слова: як за допомогою ШІ створити опис акаунту в соціальних мережах

Штучний інтелект може допомагати у виконанні багатьох завдань, навіть зовсім незначних. Наприклад, придумати опис для вашого акаунту у соціальній мережі. Як це зробити, розповідає автор телеграм-каналу «AI-шня» Кирило Єрмаков.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

США — це традиційний спорт, а кіберспорт — це Північна Корея. Що пішло не так?

Андрій Яценко 3 години тому

Кого, окрім українців, найчастіше наймають на Djinni

Катерина Колонович 4 години тому

Bing буде створювати зображення з тексту, штучний інтелект від Adobe, українська PR Army отримала дві нагороди у США. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 5 годин тому

Adobe розробили ШІ-інструмент, який може перевершити їхній Photoshop

Руслан Сорока 19 годин тому

Ubisoft створила штучний інтелект, який пише діалоги для ігор

Руслан Сорока 22 години тому