Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Що роблять контент-менеджери в ІТ, як провести ребрендинг під час війни, що було з галуззю інформаційних технологій у 2022 році: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
2 січня 2023 4 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA.

Чому варто інвестувати у навчання під час війни

Ідея опановувати нові знання та навички, коли у країні триває війна, може здатися далеко не найкращою. Але саме під час війни вкласти кошти у власний розвиток може бути одним з найоптимальніших способів їх витратити. Чому це так, розповідає Олександра Стеценко, операційний директор у Wezom Academy.

Як наважитися на ребрендинг під час війни: кейс б'юті-сервісу FABO

Ще одна ідея, яка, здавалося б, має мало спільного з воєнним часом — перезапуск і ребрендинг бізнесу. Але Аліна Бабешко, засновниця б'юті-сервісу FABO, на прикладі власної компанії показує, що це ризиковано, але цілком виправдано.

Українське ІТ у буремні часи: як перетворити чорного лебедя на синього птаха

Ситуація в Україні у 2022 року справді не сприяла розвитку ІТ-галузі. Однак вона вистояла і продовжує генерувати прибуток. Сергій Корольов, Managing Director у компанії Railsware, ділиться своїми роздумами щодо того, завдяки чому Україна може мати статус не лише світової житниці, але й глобальної кузні інноваційних ІТ-продуктів.

Рятуймося від кризи разом: 10 порад про виживання в умовах воєнної економіки

Життя у воєнний час суттєво відрізняється віл мирного. Аналітик Іван Верстюк пропонує власні поради щодо того, як жити в умовах воєнної економіки і пережити зиму під час кризи.

Що формувало IT-сферу України у 2022 році: 13 головних подій

Якщо говорити про ІТ-галузь конкретніше, то можна назвати низку подій, які торік позитивно вплинули не тільки на її розвиток, але й на країни загалом. Список таких подій склав Кирило Мазур, CEO компанії Center42 Innovation Agency.

Як українське IT пережило 2022 рік: розповідають Data Science UA, 3DLOOK, SupportYourApp та AVentures Capital

Про те, яким був 2022 рік для українського ІТ, можна говорити безкінечно. Дарʼя Бабійчук, PR manager Data Science UA, зібрала думки представників багатьох компаній про те, яким був минулий рік для їхнього бізнесу і галузі загалом.

Чи може Machine Learning допомогти у боротьбі з відтоком користувачів?

Відтік користувачів з різних ресурсів — це цілком природна, хоч й доволі неприємна для їхніх власників річ. Причин цього може багато, а якщо їх виявити і нейтралізувати, то й відтік буде суттєво меншим. Cергій Гузенко, CEO у компанії WEZOM, розповідає, чи може допомогти у боротьби з віддтоком користувачів машинне навчання.

Що робить контент-менеджер в ІТ-компанії?

Посада контент-менеджера одна з найбільш широких за обов'язками, про що свідчить величезний набір вимог до кандидатів, які компанії розміщують у власних вакансіях. Христина Ломакіна, контент-менеджер компанії Welltech, пояснює, що насправді має вміти робити контент-спеціаліст у ІТ-компанії, а по що треба звертатися до інших фахівців.

Венчурні інвестиції у 2023-му: важке похмілля після гучної вечірки

Форс-мажори останніх декількох років зробили справу передбачення та аналітики невдячною. Попри це, Ніко Харчілава, керівник ICLUB в Україні, ділиться своїм поглядом на те, якою буде глобальна та українська галузь венчурних інвестицій у 2023 році.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Гайд для інвесторів в український IT: рецепт ідеального пітчу від Мінцифри

Павло Осадчук 1 годину тому

Соцмережі для B2B: куди спрямувати свій рекламний бюджет

Максим Купченко 2 години тому

Як не потрапити на гачок інфоскамера? Розпізнаємо реальних інфобізнесменів та шахраїв

В'ячеслав Юренко 4 години тому

Історія Google у датах та цитатах

Олександр Тартачний 8 годин тому

Гарвард пропонує перейменувати свою медичну школу за донат у $1 мільярд

Іван Чернов 26 вересня 2023 18:17