Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У 2022 році SET University сфокусується на кібербезпеці та запустить бізнес-акселератор

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
3 травня 2022 3 хвилин читання

Команда технологічного університету SET University оголосила про плани на 2022 рік. Пріоритетами навчального закладу стануть короткострокові та довгострокові програми з кібербезпеки, запуск бізнес-акселератора та фандрейзинг. 

Презентація SET University відбулася у грудні 2021 року. Університет заснували бізнесмен Сергій Токарєв і Київська школа економіки. Упродовж трьох років SET планує навчити майже 10 тис. ІТ-підприємців. 

SPEKA розповідає, як змінилися плани команди від початку повномасштабної війни з росією.

Короткострокові програми з кібербезпеки

SET University уже запустив для підлітків та їхніх батьків онлайн-платформу з кібербезпеки, де зібрані корисні ресурси та матеріали про цифрову безпеку у воєнний час, захист гаджетів і соцмереж, кібербулінг тощо. 

Університет також пропонує безкоштовний курс-інтенсив з кібербезпеки для тих, хто хоче опанувати професію у цій галузі. Це базовий курс, завдяки якому можна здобути навички, необхідні для старту в кар'єрі фахівця з кібербезпеки. Для участі у курсі потрібно володіти англійською на рівні intermediate та вище, також учасникам варто мати базові технічні або математичні знання.

Онлайн-навчання почнеться у середині травня і триватиме три місяці.  Дізнатися більше та залишити заявку можна на сайті.

Довгострокові програми з кібербезпеки

Цього року SET University розпочне набір на бакалаврат і зарахує приблизно 30 студентів за напрямом «Кібербезпека». Навчатися будуть за рахунок повних стипендій та грантів на навчання. Умови та дати вступної кампанії визначатиме МОН. Надалі університет також планує запустити магістерські програми з технологій штучного інтелекту.

SET University працюватиме цього року під ліцензією Київської школи економіки, яка є його співзасновником. Це дозволить бакалаврам та магістрам SET отримати дипломи державного зразка. 

Бізнес-акселератор і фандрейзинг

За підтримки європейських партнерів у 2022 році SET University запустить бізнес-акселератор, де студенти зможуть будувати власні стартапи. У цьому їм будуть допомагати ментори з українських та іноземних технологічних компаній, інвестфондів та міжнародних інституцій. Також команда SET вивчає можливість запустити акселератор з європейськими партнерами для залучення підприємців до розроблення онлайн-рішень, що допомагатимуть вирішувати гуманітарну кризу в Україні.

Нині SET University шукає фінансову підтримку від міжнародних фондів та ІТ-спільноти, аби спрямувати кошти на стипендії, запуск навчальних програм та розвиток акселератора. 

 

Коментарі
Інші матеріали

«Майбутнє належить урядам, які працюють як ІТ-стартапи»: як проходить International Diia Summit Brave Ukraine у Давосі

Наталія Миронова 24 травня 2022 14:18

123456, password та qwerty: багато власників та керівників бізнесу обирають надпрості паролі

Наталія Миронова 19 травня 2022 17:01

Кіберполіція попереджає про фішингові сайти-клони МВС

Тетяна Новак 11 травня 2022 13:17

Група Anonymous взяла на себе відповідальність за кібератаку на Rutube. Сервіс, імовірно, зник назавжди

Наталія Миронова 11 травня 2022 13:15

Хакери зламали телефон прем'єр-міністра Іспанії вірусом Pegasus. Очільницю іспанської розвідки звільнили за халатність

Тетяна Новак 10 травня 2022 16:17