Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Опанувати кібербезпеку за донат у 100 грн. SET University запускає серію воркшопів

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
20 жовтня 2022 2 хвилин читання

Воркшопи будуть доступними для усіх охочих за донат. Зібрані кошти підуть на підтримку ініціативи Teach for Ukraine для закупівлі ноутбуків для вчителів зруйнованої російськими ракетами школи у Бородянці.

У квітні 2022 року загальна середньоосвітня школа №1 у Бородянці була зруйнована внаслідок бойових дій. Відновити приміщення та швидко створити умови для поновлення навчального процесу неможливо. Тож 37 вчителів не мають змоги викладати, а понад 600 дітей не можуть навчатися.

SET University та Teach for Ukraine запускають серію воркшопів з кібербезпеки та блокчейну, доступних за донат. Мінімальна сума донату — 100 грн. Усі зібрані кошти передадуть фонду Teach for Ukraine для закупівлі ноутбуків. Це дасть змогу поновити навчальний процес онлайн, а учні зможуть надолужити програму. 

Що викладатимуть на воркшопах SET University з кібербезпеки

Серед тем, які розглянуть на воркшопах, XSS та SQL ін'єкції, оцінки та моделювання ризиків систем та автоматизація аналізу безпеки сайтів. Івенти складатимуться з двох частин — лекційної та практичної.

Учасники спочатку розбиратимуть тему з кураторами, а потім виконуватимуть кілька лабораторних робіт. Завдяки цьому вони зможуть отримати практичний результат та закріпити теорію. До розроблення програм також долучилися фахівці з компаній-партнерів SET University — Sigma Software та IdeaSoft.

Воркшопи не потребують специфічних знань чи навичок та орієнтовані на аудиторію фахівців junior та trainee. Проте будуть корисними і для більш досвідчених спеціалістів, які хочуть підтягнути теорію чи розібратися з конкретними темами, пов'язаними з кібербезпекою, блокчейн-технологіями та тестуванням безпекових систем.

Коли стартують воркшопи SET University

Перший воркшоп, присвячений SQL та XSS ін'єкції, відбудеться 26 жовтня. Детальніше про теми та графік можна дізнатися за посиланням.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Команди Держспецзв'язку стали переможцями на National Defence Hackathon 2022

Руслан Сорока 6 годин тому

Meta оштрафували на 276 млн доларів за витік даних Facebook

Руслан Сорока 28 листопада 2022 18:10

Держспецзв'язку виявила майже 2 тисячі вразливостей на сайтах держструктур

Руслан Сорока 28 листопада 2022 16:03

Криптозломи: до чого слід підготуватися до кінця 2022 року

Владислав Миронович 28 листопада 2022 15:30

У Гданську відкрилася безкоштовна школа програмування для українських підлітків

Катерина Колонович 24 листопада 2022 11:45