Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

SET University та ISACA запускають програму з менеджменту у галузі кібербезпеки

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
22 грудня 2022 2 хвилин читання

Освітній заклад SET University уклав угоду про співпрацю з асоціацією ISACA. Вони запустять програму з менеджменту у сфері інформаційної та кібербезпеки.

Першим етапом співпраці буде мікромагістерська програма з менеджменту у галузі інформаційної та кібербезпеки. До розроблення програми долучилися фахівці ISACA разом із президентом українського хабу організації Олексієм Барановським.

Програма Information and Cybersecurity Management була створена для продакт- і проджект-менеджерів та інших управлінців, які постійно взаємодіють з технічними командами. Фокус в освітніх блоках приділено ролі кібербезпеці у побудові сучасних світових продуктів і взаємодії з безпековими регуляторами.

Програма поєднує процеси й ефективність бізнес-шкіл та потужну теоретичну базу асоціації, зазначили у SET University.

«Кібербезпека стає потрібною навичкою незалежно від того, чи це аутсорс, продукт, мови програмування або домен розробника. Ми віримо, що ця світова тенденція особливо актуальна для України та наших талановитих фахівців. Саме тому в партнерстві з ISACA ми запропонували новий формат мікромагістерських програм», — додала президентка SET University Ірина Вольницька.

Докладніше про програму та аплікаційний процес можна дізнатися за посиланням.

Раніше SPEKA повідомляла, що SET University підписали партнерську угоду з Sigma Software та IdeaSoft. Мета — розширення освітнього нетворку та посилення практичної експертизи для майбутніх студентів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google запускає в Україні новий Професійний сертифікат із кібербезпеки, продовжуючи ініціативи із захисту людей, бізнесу та урядів

Віталій Новак 29 травня 2023 06:50

«Якщо ворог хоче знищити економіку твоєї держави, просте функціонування твого бізнесу — це вже відсіч». Інтерв’ю з CEO Netpeak Group Артемом Бородатюком

Єлизавета Гогілашвілі 26 травня 2023 15:08

Співробітники TikTok діляться між собою особистими даними користувачів

Ганна Гілова 26 травня 2023 10:43

FAVBET Tech приєднується до цифрової армії «КіберПолк»

Віталій Новак 22 травня 2023 16:57

Тренди ШІ: які етичні загрози несе використання штучного інтелекту

Владислав Миронович 21 травня 2023 16:03