Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Монарх: Спадщина монстрів» може стати першим серіалом для Apple Vision Pro

Артем Житкевич
Артем Житкевич
13 червня 2023 2 хвилин читання

Нещодавно на виставці WWDC 2023 Apple презентувала AR/VR-технологію Apple Vision Pro. Одним з перших проектів на цій інноваційній платформі може стати «Монарх: Спадщина монстрів». Про це повідомляє Зігмунд Джадж, головний редактор Screentimes, на своїй сторінці у Twitter.

Apple має на меті змінити спосіб сприйняття візуального контенту. Використовуючи 3D-технології, компанія намагається перенести глядачів у світ, де фантазія і реальність об'єднуються в одне ціле.

Серіал «Монарх: Спадщина монстрів» може стати першим в світі VR-шоу. Цей проект продемонструє потенціал технології Vision Pro від Apple, пропонуючи глядачам шоу, що розширює межі уяви.

«Монарх: Спадщина монстрів» — серіал у прямому ефірі, замовлений компанією Apple у січні 2022 року, дія якого відбувається у світі, де існують Годзілла, Кінг-Конг і Титани.

Хоча поки невідомо, на якій платформі серіал транслюватиметься, він, імовірно, буде доступний на потоковому сервісі Apple TV. Однак, варто зазначити, що формат Apple також підтримує 2D-перегляд. Це означає, що шоу може бути доступним через звичайні методи передачі зображення, такі як телевізори, комп'ютери або мобільні пристрої. Крім того, його також можна буде налаштувати для відтворення на Vision Pro.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Власники Vision Pro повідомляють про загадкову тріщину на передньому склі — фото

Богдан Камінський 19 годин тому

20 років подкастам: чим живе індустрія та як на ній заробляють

Олександр Тартачний 22 години тому

Apple експериментувала з Dynamic Island на всю ширину екрану

Артем Житкевич 24 лютого 2024 14:29

У Apple Shortcuts знайшли вразливість, що дозволяє викрадати дані користувачів

Артем Житкевич 23 лютого 2024 22:12

Apple посилює безпеку iMessage

Максим Красіков 23 лютого 2024 18:30