Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Секрети work-life balance: розпорядок дня, футбол, мандарини. QA Engineer в AB Soft Вадим Кісов

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
11 лютого 2023 5 хвилин читання

SPEKA продовжує спецпроєкт про айтівців, які знайшли SPEKотний баланс між життям та роботою. Наші герої діляться секретами фізичного та ментального здоровʼя, а експерти — професійними рекомендаціями.

Вадим Кісов з AB Soft створює шкіряні речі та веде відеоблог Вадим Кісов з AB Soft створює шкіряні речі та веде відеоблог

Сьогодні наш співрозмовник — Вадим Кісов, QA Engineer в AB Soft. Він розповів, які види спорту допомагають підтримувати гарний фізичний стан, навіщо вести музичний відеоблог та чому можна впасти в апельсиново-мандаринову кому. 

Вадим Кісов з AB Soft: обожнюю спорт, фрукти та музику Вадим Кісов з AB Soft: обожнюю спорт, фрукти та музику

Підключаю суворий розпорядок дня

У мене немає жорстких правил підготовки до зимового сезону. Хоча щось все-таки є: я пакую літні речі у шафу та дістаю зимові. Для мене дуже важливий комфорт, тож гардероб я готую заздалегідь. Щоб і на роботі було тепло, і мені було зручно та затишно.

Основна проблема з ефективністю взимку виникає через зменшення світлового дня, тому я непохитно дотримуюся розпорядку дня. Вважаю, що у цьому немає нічого поганого: все життя створене із простих правил. Наприклад, знаходити час для роботи та побуту, вчасно їсти, лягати спати у певний час.

Вадим Кісов з AB Soft часто слухає вінілові платівки Вадим Кісов з AB Soft часто слухає вінілові платівки

Все, що мене оточує, я намагаюся обережно вписати у свій режим. Робота — побут — особисте. Це допомагає мені структурувати свій режим та не пропустити нічого важливого. Велику роль відіграє режим сну, якого у мене немає.

Обираю овочі, фрукти, компоти та… Coca-Cola

Харчові звички я не змінюю. Можливо, просто це мені не потрібно, бо у будь-який сезон я намагаюся харчуватися правильною та здоровою їжею — овочами та , фруктами.

Так сталося, що природа нагородила мене худорлявою статурою, тому моє завдання — набрати масу. Напевно, саме тому я і їм все, що забажаю. А оскільки  я добре відчуваю, що саме бажаю, то особливу увагу приділяю саме рослинній їжі.

У моїй родині є класна традиція: ми заморожуємо овочі та фрукти влітку, а потім варимо з них компоти. Донька у захваті. Хоча мені більше смакує Coca-Cola, моя любов з дитинства!

Нещодавно почав помічати, що взимку їм багато цитрусових. Іноді у такій кількості, що, здається, впаду в апельсиново-мандаринову кому. Можливо, це пов'язано з новорічним періодом, а можливо, саме взимку мій організм цього хоче.

Граю на укулеле та веду YouTube-канал

Стосовно хобі, то у мене їх надміру. Навіть жартую, що у черзі на роздачу хобі я забрав собі все найкраще і навіть більше. Любов усього мого життя — музика. Я обожнюю співати та грати на музичних інструментах. Вони зі мною завжди та всюди. Я граю на гітарі, губній гармоніці, але мій фаворит — укулеле, бо вона дарує радість.

Вадим Кісов з AB Soft: грає на укулеле та веде музичний блог Вадим Кісов з AB Soft: грає на укулеле та веде музичний блог

Я маю YouTube-канал, де викладаю різноманітні навчальні відео, кавери відомих пісень, розбір секретів гри на струнних інструментах. Ось так додалося ще одне хобі — відеблогінг.

Ще одна моя пристрасть — створення різноманітних виробів зі шкіри. Я шию гаманці, картхолдери, ремені, сумки тощо. Думаю, що я завжди любив щось робити руками, а у дорослому віці ця любов посіла почесне місце серед моїх захоплень.

Також захоплююся картковими фокусами. Це дуже прикольно: робити руками такі штуки, від яких у глядачів затамовує подих.

Вадим Кісов з AB Soft створює речі зі шкіри
Вадим Кісов з AB Soft створює речі зі шкіри
Вадим Кісов з AB Soft створює речі зі шкіри

А спорт теж можна вважати хобі? Я захоплююся не тільки ручною роботою, а й спортивним життям: катаюся на велосипеді та роликах, граю у футбол.

Вечорами слухаю вінілові платівки, люблю почитати. Ну і «традиційна» для айтівців тема — комп'ютерні ігри.

Маневрую на хвилях дисбалансу

Вважаю, що баланс між роботою та особистим життям є в тому, щоб грамотно маневрувати на хвилях дисбалансу, як би це парадоксально не звучало. Мені здається, з усього різноманіття, що є навкруги, дуже важко (та нудно) триматися посередині, не поринати з головою у щось одне.

Вадим Кісов з AB Soft обирає велосипед, футбол та ролики Вадим Кісов з AB Soft обирає велосипед, футбол та ролики

Треба з головою занурюватись у роботу, особисте життя, хобі, але вчасно винирювати, щоб набрати повітря, перепочити та знову братися  за улюблені справи з новою силою. І так в усьому. Мабуть, у цьому і є мій баланс — синусоїда життя.

А от боротьба зі стресами сьогодні — завдання із зірочкою. Мені допомагають хобі, особливо музика. Також вкрай важливий повноцінний відпочинок  активний і пасивний (як його називають — тюленевий, тобто просто валятися).
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Українці переходять на новини в відеоформаті — дослідження Gradus Research

Богдан Камінський 30 листопада 2023 17:57

Google видалятиме неактивні облікові записи від 1 грудня 2023 року

Юлія Мирська 28 листопада 2023 12:57

Тренди в органічному просуванні на YouTube: аналіз успішних кейсів

В'ячеслав Юренко 28 листопада 2023 12:15

YouTube запускає Playables для Premium-підписників

Артем Житкевич 27 листопада 2023 17:45

Mate Academy запустить проєкт публічних співбесід студентів з експертами

Богдан Камінський 24 листопада 2023 13:51