Космічний телескоп Габбла виявив одну з найекстремальніших екзопланет під назвою AU Mic b, повідомляє Digitaltrends.
Світ може двічі спостерігати явище супермісяця у серпні 2023 року, повідомляє APNews.
Вчені показали, як виглядав легендарний єгипетський фараон Тутанхамон, що правив понад 3300 років тому, використовуючи цифрову модель муміфікованого черепа, повідомляє NYPost.
Китай завершив комплексні випробування нового воднево-кисневого двигуна власної розробки, який планують використовувати у програмах дослідження далекого космосу, повідомляє CGTN.
Дослідники з Х’юстонського університету представили літій-іонну батарею, що повністю розтягується, на тканинній основі, повідомляє Tech Xplore.
О 5:29 16 липня 1945 року в штаті Нью-Мексико (США) пролунав надпотужний вибух. Невдовзі неподалік від епіцентру, у містечку Лос-Аламос, мешканці почали вітати одне одного — їм вдалося першими у світі створити атомну бомбу. До бомбардування Хіросіми залишалося менше місяця.
Новина про те, що уряд США може володіти біологічною матерією нелюдського походження та інформацією про НЛО, була зустрінута з дивовижною апатією в інтернеті.
Астрофізик Равіт Хеллед заявив, що ми не повинні вважати Сатурн справжнім газовим гігантом, а скоріше планетою, яка намагалася досягти величі, але трагічно зазнала невдачі.
Вчені з Токійського університету розробили новий тип термодатчика, який може бути встановлений на пластиковій підкладці під мікросхемою і дозволяє вимірювати температуру по всій її поверхні. Про це повідомляє All about circuits.
Сьогодні компанія SpaceX повідомила про успішний запуск своєї надважкої ракети Falcon Heavy, яка вивела на орбіту супутник зв'язку Jupiter 3, повідомляє Bloomberg.
Космічний апарат NASA Juno 30 липня наблизиться на рекордну відстань 22 тис. км до вогняного супутника Юпітера — Іо, повідомляє NASA.
Рушайте на пробіжку, мандруйте на природі та медитуйте і ви гарантовано станете щасливішим. Принаймні, це перше, що вам порадять у мережі та наукових дослідженнях про щастя. Однак більшість з цих досліджень не проведені належним чином, а тому зв’язок між цими діями і добробутом насправді сумнівний. Видання Sciencenews поспілкувалось із вченими, які вирішили перевірити наукові праці про щастя. SPEKA переповідає головне з матеріалу.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 28 липня.
Китайські вчені почали експлуатацію найбільшого у світі сонячного радіотелескопа, який дозволить вивчати активність Сонця та її вплив на Землю та інші об’єкти космосу. Телескоп складається з 313 шестиметрових антен, розташованих по колу діаметром 3,14 км на плато в провінції Сичуань.
Вперше дослідники натренували модель машинного навчання на штучному супутнику Землі. В майбутньому це дозволить аналізувати інформацію безпосередньо на космічних апаратах.