Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

SAP та NVIDIA разом впровадять генеративний ШІ у бізнес-застосунки

Олена Черкасець
Олена Черкасець
29 березня 2024 2 хвилин читання

SAP та NVIDIA спільно працюють над тим, щоб впровадити генеративний штучний  інтелект у бізнес-застосунки. Це дасть змогу компаніям створювати та впроваджувати нові можливості ШІ для бізнесу від SAP — Business AI та Joule copilot.

Про це повідомляє компанія SAP.

Також буде доступний широкий вибір великих мовних моделей через SAP Generative AI Hub, що спростить вибір технології, щоб розв’язати конкретні  бізнес-завдання. 

Це партнерство спрямоване на те, щоб впровадити штучний  інтелект безпосередньо у застосунки SAP, щоб допомогти клієнтам використовувати цю технологію на всіх рівнях своєї організації. Для цього SAP використовуватиме сервіс Generative AI від NVIDIA, щоб адаптувати моделі до конкретних потреб клієнтів та розробляти нові програмні рішення. 

Які інновації планують впровадити SAP та NVIDIA у бізнес-застосунки

SAP і NVIDIA планують, що нові інтегровані можливості будуть доступними до кінця 2024 року. Компанії хочуть поєднати генеративний штучний інтелект із хмарними рішеннями SAP, зокрема з останньою версією SAP Datasphere, SAP Business Technology Platform (SAP BTP) і RISE with SAP. 

SAP планує створити додаткові генеративні можливості ШІ у межах SAP BTP за допомогою сервісу NVIDIA AI Foundry, який охоплює суперкомп’ютери AI NVIDIA DGX Cloud, програмне забезпечення NVIDIA AI Enterprise і моделі NVIDIA AI Foundation. 

Ці нові можливості мають стати основою розроблення та розгортання генеративного ШІ для клієнтів SAP і будуть доступні у Generative AI Hub у SAP AI Core та SAP Datasphere.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ЗСУ планують широко впроваджувати ШІ

Владислав Паливода 7 годин тому

Як штучний інтелект трансформує лікування захворювань очей

Владислав Миронович 24 травня 2024 17:57

Meta та Google хочуть укласти ліцензійні угоди з голлівудськими студіями щодо інструментів ШІ

Вікторія Рудзінська 24 травня 2024 13:05

Nissan використовує штучний інтелект для розробки Qashqai 2025

Вікторія Рудзінська 24 травня 2024 07:11

Lenovo збільшила доходи у четвертому кварталі на 9%, до $13,8 млрд

Вікторія Рудзінська 23 травня 2024 13:22