Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Samsung обманув користувачів своєю технологію для фотографування космосу

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
13 березня 2023 2 хвилин читання

Уже декілька років Samsung рекламує свої смартфони з технологією Space Zoom, які ніби здатні робити детальні фотографії Місяця. Проте користувач Reddit провів експеримент та довів, що компанія обманює користувачів.

Як зазначає The Verge, користувач Reddit u/ibreakphotos провів просте, але геніальне тестування режиму Space Zoom від Samsung. Він навмисно створив розмиту фотографію Місяця, відобразив її на екрані комп'ютера, а потім сфотографував це зображення за допомогою Samsung S23 Ultra

Фото, яке відкрив на екрані користувач Reddit Фото, яке відкрив на екрані користувач Reddit
Фото, яке вийшло за допомогою Space Zoom Фото, яке вийшло за допомогою Space Zoom

Телефон не розпізнав «підробки», тому зробив з картинки поганої якості чітке зображення Місяця — S23 Ultra просто додав деталі, яких не було раніше. Тобто розрекламована технологія не провела обіцяне «відновлення даних та масштабування розмитих пікселів», зазначає видання. 

«Але що саме означає „фейк“ у цьому сценарії? Відповісти на це запитання складно, зважаючи на те, як обчислювальні методи дедалі більше інтегруються у фотографічний процес. Ми можемо з упевненістю сказати, що наше розуміння того, що робить фотографію підробкою, незабаром зміниться», — зазначають у The Verge.

Це не перший випадок, коли люди недовіряють технології від Samsung. Ще з 2020 року компанію звинувачують в тому, що вона просто копіює та вставляє попередньо збережені текстури на зображення Місяця, щоб створити свої фотографії. Samsung не погоджується зі звинуваченнями і каже, що процес складніший. 

Раніше SPEKA розповідала, що Samsung анонсував нову функцію для свого мобільного помічника Bixby. Система дозволить користувачам клонувати свій голос, щоб відповідати на телефонні дзвінки.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Cisco оголосила про придбання компанії-розробника ПЗ Splunk за $28 млрд

Артем Житкевич 48 хвилин тому

Microsoft інтегрує DALL-E 3 в чат Bing

Богдан Камінський 1 годину тому

Штучний інтелект змусив Amazon змінити правила публікації книг

Богдан Камінський 3 години тому

Британський суддя використав ChatGPT для написання судового рішення

Юлія Мирська 6 годин тому

На Сонці стався потужний спалах — відео

Юлія Мирська 7 годин тому