Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українсько-естонська Salto X залучила 5,4 млн євро на Web3-альтернативу опціонам

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
11 липня 2022 3 хвилин читання

Стартап Salto X, що базується в Україні, Естонії та Латвії, залучив початкові інвестиції у розмірі 5,2 євро. Компанія розробляє рішення Web3, які спрощують опціонні програми для співробітників на дистанційці.

«Наявна модель дискримінує віддалених співробітників.  Вони або укладають гіршу угоду, ніж ту, що пропонують у штаб-квартирі компанії, або взагалі не одержують частку в капіталі. Ми хочемо це виправити і  показуєм такому персоналу вартість їхньої частки у компанії. Ми збільшуємо ліквідність, дозволяючи продавати їхні токени компанії, а невдовзі й іншим вкладникам», — розповідає Рагнар Сасс, генеральний директор Salto X.

Salto X створює механізм, який дає вкладникам прозорий доступ до пайової винагороди незалежно від того, звідки вони працюють. Процес спрощується за допомогою технології блокчейн: вкладники отримують сертифікати NFT у період кліфа, а смартконтракт автоматично та безперервно виконує передання токенів після наданя їм прав. Токени можна буде перевести у готівку у разі повного або часткового виходу, або продати іншим особам. Це створює потрібну ліквідність без необхідності виходу компанії на IPO або продажу.

Підписуйтеся на наші соцмережі

«Наша мета — допомогти засновникам створити більше глобальних віддалених компаній, де кожен співробітник отримає свою частку успіху компанії. Команда Salto X була віддаленою компанією від першого дня. Наша команда розділена між Естонією, Латвією та Україною, тож розуміємо цей біль», — ділиться Рагнар Сасс, генеральний директор Salto X.

Раунд очолили VC ByFounders, берлінська криптовалютна венчурна компанія Blockwall, нью-йоркська Box Group, криптовалютна фінтех-компанія 3Commas та інвестори-ангели Лю Цзян (екс Sequoia GP) та Алекс Глучковський (засновник ZkSync). 

Стартап заснували Крістс Авотс, Рагнар Сасс, Тетяна Чайковська та Еліза Сасс. Натепер у компанії працюють 15 людей.

Нагадаємо: український стартап-розробник EdTech-продуктів Headway відкрив офіс у Лондоні.  Локальна присутність у столиці створює додаткові можливості для залучення інвестицій для компанії та розвитку бізнесу.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Стартап Wiz не прийняв пропозицію від Google на $23 млрд

Олеся Дерзська 4 години тому

Заснований українцями стартап Assisterr отримав інвестиції у $1,7 млн

Владислав Паливода 7 годин тому

Метавсвіти: ілюзія чи реальність?

Сергій Жданов 8 годин тому

Як стартапам зареєструватись на Open Data Accelerator з призовим фондом в 5,8 млн грн

Олеся Дерзська 18 липня 2024 19:35

Мінцифри шукає стартапи, що представлятимуть українську екосистему на фестивалі у Фінляндії

Владислав Паливода 16 липня 2024 20:50