Хакатони проводять по всьому світу і в різних сферах — від класичних з програмування (CODE100, NERSC Open Hackathon) до вузькоспеціалізованих (як-от Climate Hackathon на тему екології чи Ethical Fashion Hackathon в індустрії моди). У цій статті хочу зосередитися на космічних хакатонах.
Традиційно початок вересня асоціюють зі стартом навчального року та активізують дискусії навколо ролі та місця знань у сучасному світі. Але сьогодні дещо про інше, однак напряму пов’язане зі знаннями, точніше з їхнім ефективним використанням. Поговорімо про студентські стартапи. Нехай вони стануть для вас натхненням, і вже наприкінці навчального року на горизонті з’являться нові студентські проєкти світового класу made in Ukraine.
Сучасний світ інновацій рухається завдяки рішучій енергії технологічних підприємців, а також ентузіастів — засновників стартапів. Ми читаємо TechCrunch і Forbes, надихаючись історіями успіху розробників з різних країн. А як зробити так, щоб і про українські успішні інженерні проєкти почув увесь світ?
З розвитком технологій прогресує і кількість тематичних виставок, шоу, форумів, фестивалів. І це не дивно, адже кожен CEO компанії чи розробник стартапу мріє продемонструвати свій продукт усьому світу. Однак далеко не кожен має можливість потрапити на подібний захід.
Україна вже має кілька прикладів студентських розробок дослідницьких супутників. Що потрібно, аби ці ініціативи виросли в український сегмент світового супутникового ринку?
Початок року став для України багатим на космічні новини — на орбіту вивели одразу два супутника з українським корінням.
Привіт! Наш сайт використовує cookies, щоб покращити досвід інтернет-користувачів.