Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Розвиток штучного інтелекту, адаптація бізнесу до війни та захист користувачів від Apple: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
18 грудня 2022 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA.

Джоб-хопер: «червоний прапор» для рекрутера чи джерело можливостей для компанії?

Є фахівці, фірмовий почерк яких — це часта зміна роботи. Рекрутери називають таких людей джоб-хоперами. Тетяна Бедратюк, Senior Talent Recruiter у Levi9, розповідає, чи варто наймати таких людей на роботу і що від них очікувати, якщо такий фахівець дійсно підходить вашій компанії.

Вивчаємо Machine Learning офлайн і у бомбосховищі: львівський досвід AI HOUSE

Організація освітнього процесу — справа вельми непроста, особливо, коли в країні війна. Тим не менш, компанія AI HOUSE організувала офлайн-школу Machine Learning Autumn School у Львові для студентів та всіх охочих. Про те, як все відбувалося, розповідає керівник компанії Богдан Пономар.

Штучний інтелект увійде у життя кожного. Що означає розвиток систем на кшталт ChatGPT

Системи ШІ все частіше опиняються на слуху у простих людей. А зовсім скоро кожна людина так чи інакше стикатиметься із системами на його основі. Чому так відбувається і що означає розвиток систем штучного інтелекту пояснює AI/Data Science Expert Олександр Краковецький.

Зима економічних викликів: що обіцяє Україні Нацбанк?

Перед Україною наразі стоїть багато викликів і мова тут не лише про військові справи. В економіці також ситуація складна, проте пройти ці випробування країні під силу. Аналітик Іван Верстюк проаналізував черговій щомісячний макроекономічний огляд НБУ і розповідає, що на нас чекає взимку.

Штучний інтелект і текст: як ШІ створює якісний контент для сайтів вже сьогодні

Інструменти штучного інтелекту сьогодні здатні генерувати не тільки зображення. За допомогою ШІ можна створювати в тому числі і цілком читабельні тексти, що можуть бути використанні в маркетингу та електронній комерції. Про один з таких інструментів розповідає Марія Скрипник, контент маркетолог в Serpstat.

Підсумки 2022-го: як українські бізнеси адаптувалися в умовах війни та чим житиме ринок праці наступного року

Кінець року — найкращий час підбивати його підсумки. Юлія Лапко, HRD компанії Cosmolot проаналізувала, як війна вплинула на український бізнес, як компанії адаптувалися до нової реальності та що чекатиме на український ринок праці наступного року.

Анонсовано наскрізне шифрування від Apple: чому це справді важливо

Захист персональних даних — один з нарізних каменів сучасного цифрового світу. Тож не дивно, що компанії постійно удосконалюють засоби захисту. Інженер Іван Пилипенко пояснює, в чому важливість наскрізного шифрування, яке для своїх пристроїв анонсувала компанія Apple.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Управління проєктами з RASCI: ключ до організації та ефективності

Андрій Чумаченко 17 хвилин тому

Машині потрібна людина: майбутнє ChatGPT у копірайтингу

Владислав Миронович 1 годину тому

Як агентству захистити результати своєї роботи: кейс із Campaign Manager 360

Поліна Кедіс 2 години тому

Mistral AI робить свою першу мовну модель безкоштовною

Юлія Мирська 7 годин тому

Apple додала українську мову в свій застосунок для перекладу

Юлія Мирська 8 годин тому