Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Розробники Spark пояснили особливості нової версії поштового сервісу

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
18 жовтня 2022 4 хвилин читання

Spark 2 буде підтримуватися у Mac App Store і оновлюватися для нових операційних систем, таких як MacOS Ventura, доки Spark 3 не буде відповідати потребам більшості користувачів.

«Насамперед я хочу вибачитися за це. Це була моя особиста помилка, і я повинен був краще попрацювати, керуючи цим спілкуванням. Я спробую безпосередньо вирішити кілька непорозумінь, які виникли через недостатню інформацію, і відповім на найважливіші запитання», — сказав голова Spark Олександр Тягульський.

New Spark Desktop (Mac + Windows) — це нова програма, створена з нуля. Ось чому вона ще не має всіх функцій, наявних у Spark 2 для Mac. Планувалося вивести на ринок абсолютно новий Spark, щоб користувачі могли відкрити для себе новий спосіб взаємодії з електронною поштою. Це новий підхід з оновленим інтерфейсом, який визначає пріоритетність функцій, що забезпечують дві цінності: усунення відволікань і зосередження на важливих завданнях.

Усе, що було у Spark 2 безкоштовним, залишається таким і у новому Spark, зокрема з функціями у розробці, як-от шаблони.

Сталася помилка, яка містила підпис «Надіслано за допомогою Spark» кожного разу, коли ви створюєте електронного листа. Виправлена версія працює на Mac і Android та очікує схвалення в App Store.

Чому новий дизайн Spark Desktop так відрізняється від дизайну Spark 2

Ми живемо в епоху перевантаженості інформацією та комунікаціями, коли існує багато програм, призначених для привернення нашої уваги. Мета нового Spark полягала в тому, не відволікати вашу увагу, тому були зроблені певні варіанти дизайну, наприклад прихована панель навігації та однопанельне вікно електронної пошти.

Чому змінено дизайн бічної панелі та що сталося зі Smart Inbox

Видалення панелей і спрощення інтерфейсу користувача було обрано для створення більш цілеспрямованого підходу до електронної пошти. Ми передбачали, що це буде досить велика зміна, тому ми представимо опцію для завжди відкритої бічної панелі та багатопанельних вікон на настільних пристроях. На Android та iOS у вас уже є можливість вибрати стиль папки «Вхідні», натиснувши назву папки «Вхідні» та обравши тип папки «Вхідні».

Чому запроваджено преміумпідписку на Spark

Щоб Spark продовжував рости, а компанія могла далі інвестувати значні кошти у розвиток, нам потрібно було прийняти модель, яка дозволить нам підтримувати розвиток Spark у майбутньому, не змінюючи безкоштовну основну функціональність продукту. Преміумпідписка на Spark не включає жодних основних функцій, до яких ви звикли в Spark 2, які залишаються безкоштовними. У Spark Premium ми розробили додаткові функції для покращення пріоритетності та фокусування вхідних повідомлень.

Коли Spark 3 включатиме всі функції Spark 2

Ми віддали пріоритет функціям, які вирішували найбільші проблеми в першу чергу, і зараз займаємось розробками наступного. Темний режим і завжди відкрита бічна панель з'являться незабаром. Двопанельна електронна пошта, шаблони, інтеграція та командні функції будуть розроблені в найближчі місяці. Календарі — це більш масштабне і складне завдання, яке буде виконано протягом нового року.

Як Spark 2 буде працювати на настільних комп'ютерах

Якщо вам подобається Spark 2 для Mac, ця версія залишиться незмінною. Ми продовжуватимемо підтримувати обидві версії Spark на Mac щонайменше рік.

Нагадаємо, репер Каньє Вест купує соцмережу Parler, яку полюбляють прихильники Трампа.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Zoom буде власна електронна пошта та календар

Катерина Колонович 9 листопада 2022 14:32

Gmail допоможе відстежувати покупки у пошті

Катерина Колонович 2 листопада 2022 22:50

Український школяр створив дрон-міношукач

Катерина Колонович 25 жовтня 2022 11:35

Від стажера до ліда в IT-компанії: скільки часу потрібно

Катерина Колонович 19 жовтня 2022 21:38