Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Розпад комети Леонарда: визначили найкраще астрономічне фото 2022 року

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
16 вересня 2022 2 хвилин читання

Зображення газу, що викидається з хвоста комети Леонарда, виграло головний приз на конкурсі «Астрономічний фотограф року» Королівської обсерваторії Грінвіча за 2022 рік.

Комета Леонарда розпалася на частини на початку цього року після того, як обійшла Сонце, а перед цим утворила довгий хвіст, який вдалося зняти фотографам.

Переможцем конкурсу «Астрономічний фотограф року» 2022 став цей знімок комети Леонарда під назвою «Подія роз'єднання». Автор зображення Герард Реманн<br> Переможцем конкурсу «Астрономічний фотограф року» 2022 став цей знімок комети Леонарда під назвою «Подія роз'єднання». Автор зображення Герард Реманн<br>

Як передає Space.com, на конкурс надійшло понад 3000 заявок різних фотографів із 67 країн. Переможцем став австрієць Герард Реманн, який назвав своє фото «Подія розʼєднання».

«Дивовижне зображення комети Леонарда, вперше ідентифікованої у січні 2021 року, зробив австрійський фотограф Реманн у Намібії на Різдво», — заявили в обсерваторії і додали, що рішення присудити Реманну головну нагороду було одностайним.

«Ця нагорода — один із найяскравіших моментів моєї роботи в астрофотографії. Усі докладені зусилля не були марними», — заявив Реманн.

Нагадаємо, раніше міжнародна команда дослідників відкрила два астероїди, що утворилися зі спільного «батьківського» небесного тіла приблизно 300 років тому.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Знову штучний інтелект, нобелівка з хімії та швидкий Місяць. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 6 годин тому

Виповнилося 65 років космічній епосі людства

Вадим Добровольський 4 жовтня 2022 18:25

Старт Нобелівської премії, одинокий невідомий об'єкт та Ілон Москаль. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 4 жовтня 2022 10:52

Визначили вік та місце народження знаменитого астероїда Рюгу

Вадим Добровольський 4 жовтня 2022 08:59

До марсіанського вертольота Ingenuity «причепився» непізнаний об'єкт

Вадим Добровольський 3 жовтня 2022 10:50