Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Брак сягає 40%. росія імпортує з Китаю непридатні для використання чипи

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
20 жовтня 2022 2 хвилин читання

Від початку війни в Україні частка бракованих чипів, що імпортують до росії з Китаю, збільшилася з 2 до 40%. Це тому, що російські виробники змушені купувати чипи на «сірому» ринку через nomane-постачальників.

Як повідомляє російське прокремлівськке видання «Коммерсантъ», через санкції, запроваджені після повномасштабного вторгнення в Україну,  росія вдалася до закупівель напівпровідникових чипів у Китаї, використовуючи тамтешній «сірий» ринок.

Через санкції багато технологічних компаній пышли з російського ринк (наприклад,  Intel, AMD та IBM), а ті, що залишилися, змушені мати справу з китайськими компаніями, що обходять санкції щодо напівпровідників.

Імпортерам доводиться створювати довші ланцюжки та закуповувати чипи не безпосередньо у виробників, а у посередників та на біржах, тому ступінь контролю за якістю продукції падає.

Проблему підтверджують декілька топменеджерів російських виробників електроніки. Вони наголошують, що неавторизовані постачальники не відповідають за якість чипів. Як наслідок — зростання браку з 2 до 40% призвело до зростання відмов в електронних пристроях російського виробництва до 1900% за минулі кілька місяців.

Отримання неліквіду замість якісних компонентів визнав директор російської Асоціації підприємств комп'ютерних та інформаційних технологій.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Китайці побудують базу в печерах на Місяці

Богдан Камінський 11 хвилин тому

Україна планувала вдарити по заводах з виробництва Shahed — The Guardian

Богдан Камінський 53 хвилини тому

Китай запустив у космос новий супутник дистанційного зондування Землі

Юлія Мирська 4 години тому

Китайські вчені створили павутинне шовкове волокно, міцніше за бронежилет

Юлія Мирська 23 вересня 2023 20:00

Китайська "війна ста моделей" штучного інтелекту може закінчитись

Юлія Мирська 22 вересня 2023 10:14