Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Брак сягає 40%. росія імпортує з Китаю непридатні для використання чипи

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
20 жовтня 2022 2 хвилин читання

Від початку війни в Україні частка бракованих чипів, що імпортують до росії з Китаю, збільшилася з 2 до 40%. Це тому, що російські виробники змушені купувати чипи на «сірому» ринку через nomane-постачальників.

Як повідомляє російське прокремлівськке видання «Коммерсантъ», через санкції, запроваджені після повномасштабного вторгнення в Україну,  росія вдалася до закупівель напівпровідникових чипів у Китаї, використовуючи тамтешній «сірий» ринок.

Через санкції багато технологічних компаній пышли з російського ринк (наприклад,  Intel, AMD та IBM), а ті, що залишилися, змушені мати справу з китайськими компаніями, що обходять санкції щодо напівпровідників.

Імпортерам доводиться створювати довші ланцюжки та закуповувати чипи не безпосередньо у виробників, а у посередників та на біржах, тому ступінь контролю за якістю продукції падає.

Проблему підтверджують декілька топменеджерів російських виробників електроніки. Вони наголошують, що неавторизовані постачальники не відповідають за якість чипів. Як наслідок — зростання браку з 2 до 40% призвело до зростання відмов в електронних пристроях російського виробництва до 1900% за минулі кілька місяців.

Отримання неліквіду замість якісних компонентів визнав директор російської Асоціації підприємств комп'ютерних та інформаційних технологій.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

10 повсякденних речей, які створили NASA для астронавтів

Ганна Гілова 11 годин тому

Застосунок сповіщень про повітряні тривоги на росії б'є рекорди щодо завантажень

Ганна Гілова 3 червня 2023 10:32

кремль звинувачує Apple та АНБ у зламі айфонів у «Касперському»

Кіра Іванова 2 червня 2023 07:32

Ілон Маск прибув до Китаю, Apple інтегрувала ChatGPT в клавіатуру iPhone, США виділять Україні $300 млн військової допомоги. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 1 червня 2023 07:09

Ілон Маск прибув до Китаю вперше за три роки

Ольга Горбенко 31 травня 2023 17:43