Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Російське програмне забезпечення, замасковане під американське, проникло в армію США

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
15 листопада 2022 2 хвилин читання

Понад тисячу застосунків для смартфонів у магазинах Apple і Google містять комп'ютерний код, розроблений Pushwoosh. Компанія, зареєстрована у США, насправді виявилася російською.

Як з'ясувала агенція Reuters, справжня штаб-квартира Pushwoosh розташована у Новосибірську, де вона зареєстрована як розробник програмного забезпечення. Основний вид діяльності компанії за документами — оброблення даних. У компанії працює приблизно 40 осіб, а виторг минулого року становив $2,4 млн. 

Pushwoosh платить податки на користь рф, проте у соцмережах і в документах регулювальних органів США зазначена як американська компанія.

Reuters з'ясувала, що код Pushwoosh встановлений у тисячі застосунків інтернет-магазинів Apple і Google. Крім того, код стартапу знайшли у софті міжнародних компаній, некомерційних організацій та урядових установ. Серед них Unilever Plc, УЄФА і політичні партії із США та Великої Британії.

Крім того, код росіян знайшли у Центрі контролю і профілактики захворювань США (CDC) і в армії США. Відомства думали, що компанія американська, але, дізнавшись про справжнє походження стартапу, видалили код Pushwoosh.

На своєму вебсайті Pushwoosh заявляє, що не збирає конфіденційну інформацію. Reuters також не виявила доказів того, що Pushwoosh неправильно поводився з даними користувачів. Однак побоювання компанія все-таки викликає.

Нагадаємо, раніше невідомі кіберзлочинці з рф вкрали в австралійського банку Medibank базу даних майже 10 млн колишніх і наявних клієнтів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Сотні американців спостерігали падіння яскравого метеору

Катерина Колонович 3 години тому

Правила work-life balance: бізнес, медитації та байдарки. Founder та СЕО Unicsoft Олексій Завгородній

Христина Коновалова 10 годин тому

Справа FTX: у США закликають провести незалежну експертизу

Руслан Сорока 2 грудня 2022 19:31

Взяти їжу під контроль. Топ-9 застосунків для правильного харчування

Христина Коновалова 2 грудня 2022 19:05

Чому під час війни і атак по енергетичній інфраструктурі варто використовувати електронні документи

Владислав Миронович 2 грудня 2022 18:00