Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Щоб нарешті стати особистістю: бойові бабусі Путіна запрошують Маска переїхати на росію

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
24 червня 2022 2 хвилин читання

Одіозні жіночки поважного віку, відомі на росії та за її межами, як «загони Путіна» своє нове звернення російською(!) адресували не аби кому, а Ілону Маску.

"Бойові бабусі" запрошують засновника SpaceX "поки є можливість переїхати у рф". Вони обіцяють, що мільярдер саме там зможе "стати особистістю", бо на росії ніхто не буде його "ні шпиняти, ні ганяти, ні переслідувати", як у США.

"Ми чули, що у тебе щось та мне виходить в Америці, так ось ми тобі пропонуємо, приїхати в росію. У нас прекрасна космічна галузь, дуже розвинута. Забирай всі свої документи, забирай усе своє багатство, що ти там нажив, інакше у тебе його відберуть і приїжджай до нас в росію. У нас любов, повага, у нас росія велика. Чекаємо на тебе. І тут ти покажеш себе, і ти досягнеш Марса", наголошує у відео одна з найяскравіших активісток Людмила Іванівна. 

Жінки підкреслили, що Сполучені Штати вже давно не країна можливостей та свободи, на відміну від рф.

Нагадаємо, «загони Путіна», хоч як би кумедно не виглядали, є справжнім кремлівським проєктом, спрямованим на підвищення рейтингів російського «цар-батюшки». Славу та визнання ретельно відібрані організаторами руху «бойові бабусі» отримали завдяки істерикам, відеозверненням та, навіть, погромам. 

У «загонів Путіна» є власний Youtube-канал, який налічує 37,5 тис. поціновувачів. На усіх учасники вихваляють Кремль та Путіна, лають російських опозиціонерів та критикують західних лідерів (декого з них навіть церемоніально «ховають»).

За даними росЗМІ в «загонах Путіна» станом на минулий рік налічувалось 412 активістів помолодше, 78 пенсіонерок та 2 пенсіонера. Засновник руху – Марат Дінаєв, російський підприємець, що у «нульові» збанкрутів, а потім вирішив йти в велику політику. Саме в його голову прийшла ідея використовувати пенсіонерок як «зброю тиску».

А про те, як працює кремлівська пропаганда, можна прочитати у спецпроєкті редакції SPEKchek

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Заручник власної пропаганди. Що може змусити Путіна визнати поразку

Юлія Даниленко 15 хвилин тому

Українські субтитри на YouTube, нові вимоги Маска до Twitter та завод Bayraktar в Україні. Ранкова SРЕКА

Олександр Тартачний 9 серпня 2022 08:21

Маск допускає, що купівля Twitter все ж може відбутись, але за однієї умови

Ольга Кротовська 6 серпня 2022 14:46

Криве дзеркало російської пропаганди: слова, що вбивають

Наталія Миронова 5 серпня 2022 15:01

Євродопобачення, кіберкозаки та новина про Маска. Ранкова SPEKA за тиждень.

Наталія Миронова 1 серпня 2022 10:12