Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Roosh запустив стартап Gathers для майбутніх спеціалістів зі ШІ

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
7 березня 2023 2 хвилин читання

IT-холдинг Roosh запустив стартап Gathers. Він готуватиме спеціалістів зі штучного інтелекту й водночас розвиватиме ШІ-ком'юніті в Україні. 

Як зазначили в Roosh, Gathers — це проєкт, який холдинг створив за допомогою спільноти AI HOUSE та мережі іноземних партнерів Roosh.

«Усе, що ми робимо в Roosh, наближає нас до нашого бачення України як східноєвропейського хабу для технологічних проєктів та важливої точки на світовій мапі AI та ML. Для цього ми будуємо технологічну екосистему, яка підтримує розробку продуктів і зростання стартапів», — зазначив Managing Partner у Roosh Денис Дмитренко. 

Дмитренко нагадав, що спочатку холдинг запустив проєкт з розвитку АІ-спільноти в Україні — AI HOUSE. Вже після цього, поспілкувавшись з українською спільнотою та іноземними партнерами, компанія «відчула потреби ринку» та запустила Gathers.

«Наразі основна мета нового стартапу — допомога фахівцям у галузі ML підвищити свою кваліфікацію, а компаніям — побудувати власну експертизу в галузі ШІ на глобальному рівні», — зазначив Дмитренко.

Денис Дмитренко також привітав Богдана Пономаря, який переходить на посаду генерального директора Gathers, з новою посадою. За його словами, Пономар також залишиться членом правління AI HOUSE, щоб продовжувати розвивати АІ-спільноту.

«У Gathers ми займаємося покращенням навичок AI/ML фахівців за допомогою двох основних продуктів: онлайн-курсів з експертами-практиками ML-індустрії та Papers Club — онлайн-сесії, де перевіряються гіпотези та синтезуються нові підходи та ідеї, які вирішують технічні та бізнес задачі», — додав CEO стартапу Богдан Пономар.

Також у Gathers планують створити найбільше в Європі upskilling-комʼюніті для взаємообміну досвідом, експертизою та ідеями між AI-практиками та дослідниками.

Як раніше повідомляла SPEKA, що AI HOUSE проведе безплатний офлайн-воркшоп Network Science: Attacks on Power Grids. Фахівці будуть розповідати про концепції та методи науки мережі (Network Science), а також про застосування PyPSA.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Computex 2023: Nvidia використала штучний інтелект, щоб навчити неігрових персонажів говорити (відео)

Олександр Тартачний 3 години тому

Нескінченний стрим Спанч Боба

Ганна Гілова 28 травня 2023 11:32

The Washington Post сформувала команди, відповідальні за ШІ

Ольга Горбенко 28 травня 2023 09:38

Київ очима штучного інтелекту. Майдан, метро, каштани та київська перепічка

Єлизавета Гогілашвілі 28 травня 2023 08:30

Засновник Djinni створив Телеграм-канал з вакансіями стартапів

Кіра Іванова 27 травня 2023 09:00