Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український фонд Roosh Ventures інвестував у розробника 3D-аватарів Facemoji. В раунді на $3 млн також взяли участь Twitter та Play Ventures

SPEKA Media
8 жовтня 2021 2 хвилин читання

Чесько-американський розробник персоналізованих 3D-аватарів у стилі емодзі Facemoji залучив інвестиційний seed-раунд, який очолив венчурний фонд Play Ventures. В раунді також взяли участь Twitter, Roosh Ventures та група ангельских інвесторів. Оцінка стартапу та інші фінансові деталі угоди не розголошуються.

Roosh Ventures – український венчурний фонд, який інвестує в американські та європейські стартапи. Основні напрями – AI/ML, fintech, healthtech, геймінг. В портфелі компанії – 15 стартапів. Фонд заснували інвестор Сергій Токарєв та співзасновник Reface Ден Дмитренко. 

Стартап Facemoji розробив систему цифрових аватарів для відеоігор та застосунків. Зараз їхні розробки тестують компанії-партнери з аудиторією в понад мільйон користувачів. Залучені гроші підуть на розширення партнерств, а також подальший процес R&D.

На думку керівного партнера Roosh Ventures Дена Дмитренка, у Facemoji є великі шанси зайняти лідерську позицію серед схожих платформ. 

«Особливість Facemoji в тому, що вони дозволяють створювати аватари на базі реальних зображень — змінювати самого себе і отримувати більш стильну і дружню версію, – говорить він.
Ден Дмитренко

Також Дмитренко зазначає, що у Facemoji є конвейєрна обробка зображень, що оптимізує роботу розробників і вигідно відрізняє стартап від конкурентів. 

В Roosh Ventures не розголошують власну долю в інвестиції на $3 млн.

Коментарі
Інші матеріали

Roosh Ventures інвестує в американський фінтек-стартап TheGuarantors

Наталія Миронова 17 травня 2022 15:35

«Місто живе на повну, попри ракетні удари». PR-менеджерка Roosh Дана Шестопалова про життя у Львові під час війни

Роман Судольський 9 травня 2022 14:50

Як Коломия зустрічає переселенців. Розповідь контент-менеджерки Roosh Анастасії Боровик

Роман Судольський 18 квітня 2022 09:39

Судьба и Украины, и России может быть ужасной, если мы не остановим этот мрак. Обращение Сергея Токарева, основателя компании Roosh

Katya Venzhik 2 березня 2022 19:44

Засновник Roosh Сергій Токарєв про революцію у програмуванні та медицині, а також етичні проблеми з ШІ

Роман Судольський 22 лютого 2022 17:45