Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ринок праці в умовах війни: яка робота зараз є у Києві

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
31 травня 2022 2 хвилин читання

Понад три місяці Україна перебуває в умовах повномасштабної війни. Ринок праці встиг оговтатися від першого шоку й тепер крок за кроком пристосовується до нових умов існування. Київ станом на травень уже повернув собі титул лідера за кількістю вакансій та за розміром заробітної платні, свідчать результати дослідження кадрового порталу grc.ua.

Частка вакансій у столиці нині становить 35,8% від загальної кількості актуальних пропозицій в усій країні. Середня зарплата у місті — 29,2 тис. грн. Найближчі конкуренти Києва у рейтингу — Полтавська та Львівська області — суттєво відстають  (22,3 тис. та 21,6 тис. грн відповідно).

Кого шукають роботодавці

Найбільше вакансій у столиці, як і до війни, пропонують компанії IT-галузі. На сфери IT, інтернету та телекому припадає 24,4% усіх відкритих вакансій. На другому місці працівники сфери продажу (15,6%). З-поміж фахівців, що мають попит у Києві, також маркетологи, PR-фахівці та спеціалісти у сфері реклами. Частка вакансій у цій галузі 12,4%. Традиційно мають попит також працівники сфери логістики і транспорту (5,4%) та бухгалтери й управлінці (4,8%).

Попри роботу в умовах війни більшість пропозицій у Києві передбачає повний робочий день з присутністю на робочому місці (64,7%). Дистанційну роботу пропонують чверть роботодавців, а гнучкий або змінний графік лише 6,6% та 3%.

Раніше повідомлялося, що у застосунку «Київ Цифровий» з'явилася мапа працюючого бізнесу.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Дистанційка вже не в моді: яку віддалену роботу та зарплати пропонують в Україні

Євген Муджирі 12 вересня 2022 18:19

Віддалена робота та турбота про працівників. Intellias, SoftServe та Precoro розповідають про нові цінності в українському IT та як вони впливають на наймання

Діана Полуніна 31 серпня 2022 12:03

КМДА і Google запускають безкоштовну навчальну програму для бізнесу та держслужбовців

Євген Муджирі 25 серпня 2022 16:16

Робота у маркетингу, рекламі та PR: де шукати, скільки платять, чи беруть без досвіду

Євген Муджирі 22 серпня 2022 10:52

Переважна більшість українців готова працювати не за спеціальністю та чекає на допомогу від держави – опитування

Євген Муджирі 19 серпня 2022 16:00