Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Резиденти відзначили перший рік «Дія.City»

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
16 лютого 2023 2 хвилин читання

У Мінцифри підбили підсумки першого року правового та податкового простору для бізнесу «Дія.City». Окремим фокусом розмови став розвиток цифрової економіки України.

«„Дія.City“ сьогодні — це 451 резидент. Майже кожна п'ята IT-компанія України створює та розвиває тут. Від стартапів до технологічних гігантів, від аутсорсерів до high tech. Найкраща податкова система Європи, що працює як на компанії, так і на державу. Минулого року резиденти сплатили близько $100 млн податків», — розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Зараз у міністерстві фокусують зусилля на створенні максимально вигідних умов для розвитку і масштабування military-tech компаній. Вони активно стають резидентами простору та розробляють високотехнологічні продукти для ЗСУ. 

Також вчора вручили нагороди у п'яти номінаціях. Genesis — за побудову ефективної та прозорої співпраці зі спеціалістами. Megogo — за найбільшу кількість сплачених податків. Gigagroup — за внесок у роботу критично важливих галузей. «Радіонікс» — за створення потужного military-tech продукту. Ajax Systems — за активний вклад в перемогу та надихаючу історію технологічної стійкості.

Нагадаємо, що серед особливих умов оподаткування для ІТ-компаній «Дія.City» пропонує можливість компаніям-учасникам укладати з працівниками гіг-контракти. Раніше Speka розповідала, навіщо потрібні гіг-контракти.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Коли замовники не платять за ІТ-контрактами

Максим Носарев 3 години тому

Kharkiv IT Cluster: бронювання, критичність та «Дія.Сіті» — як айтівцям працювати у 2024-му?

Olga Sukhorukova 13 годин тому

Виробники біонічних протезів отримають більше можливостей в Дія.City

Кіра Іванова 22 липня 2024 19:29

«єБронювання»: через портал «Дія» компанії забронювали понад 34 тис. працівників за тиждень

Кіра Іванова 22 липня 2024 19:09

Zero HR: інноваційний підхід до управління персоналом — Kharkiv IT Cluster

Olga Sukhorukova 22 липня 2024 16:04