Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Revolut виходить на ринок відстрочених платежів

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
26 червня 2022 2 хвилин читання

Британський платіжний сервіс Revolut оголосив про впровадження нової функції для своїх користувачів. Йдеться про відкладення платежу — модель «купи зараз, заплати пізніше» (BNPL). Першими її зможуть затестити клієнти необанку в Ірландії, а вже до кінця року і в інших країн, серед як Польща та Румунія, пише The Fintech Times.

УRevolut переконані, що ця послуга дасть користувачам більший контроль над особистими фінансами та додасть гнучкості у витратах.

Фінтех-стартап підключить нову функцію до дебетової картки, користуватися BNPL можна буде під час екупівлі онлайн та офлайн. Послуга, за словами Revolut, буде повністю інтегрована в онлайн-застосунок.

Необанк готовий надавати клієнтам розстрочення на транзакції на суму від 2 євро, однак перевірятиме, чи зможе користувач собі дозволити витрати на обраний товар, і тільки після цього схвалюватиме кредит. Клієнти матимуть змогу розділити оплату на три щомісячні платежі. При цьому перший треба внести безпосередньо під час купівлі, за решту Revolut стягуватиме комісію 1,65% віз загальної суми.

За даними необанку, у нього натепер майже 18 млн клієнтів у 200 країнах. В останньому раунді фінансування, що відбувся торік у липні, стартап оцінили у $33 млрд.

Нагадаємо: найвідомішим BNPL-провайдером у Європі є шведський фінтех-стартап Klarna. Три тижні тому Klarna заявила про скорочення свого персоналу на 10% (звільнено майже 700 людей), посилаючись на ймовірну рецесію та зростання інфляції. Під час найближчого раунду фінансування Klarna розраховує залучити $500 млн. Очікують, що оцінка компанії упаде з $46 млрд до $15 млрд, що позбавить її титулу найціннішої фінтехкомпанії в Європі.

Компанії, що працюють у секторі BNPL, процвітають за умови низьких відсоткових ставок. Однак їхня маржа стрімко скорочується, коли центральні банки ці ставки починають підвищувати.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Кібератака на Revolut спричинила витік персональних даних десятків тисяч клієнтів

Вадим Добровольський 21 вересня 2022 10:56

Ранкова SPEKA: безкоштовний VPN, дорогі нюдси та зірковий час Хабі Ламе

Роман Судольський 25 червня 2022 09:51

Revolut для українців у Європі: як створити обліковий запис та які можливості доступні

Роман Судольський 14 березня 2022 16:21

Венчурні інвестиції у криптовалютні проєкти 2021 року сягнули $30 млрд. Куди пішли гроші?

Роман Судольський 24 грудня 2021 12:31

Топ-10 найдорожчих стартапів світу: хто вони, скільки коштують і що роблять

Роман Судольський 9 грудня 2021 16:09