Засновник і виконавчий директор фінтех-гіганта Revolut Нік Сторонський планує продати частину своїх акцій у компанії на суму $500 млн.
Британський онлайн необанк Revolut, що роками терпів масштабні збитки, у 2023 році показав рекордний прибуток, пише Financial Times. Загальний прибуток Revolut за минулий фінансовий рік склав $2,27 млрд.
22 вересня 2022 року лондонська поліція затримала пару хакерів, причетних до злому компаній Uber та Rockstar Games. Ними виявились тепер вже 18-річний Аріон Куртадж та 17-річний підліток, ім’я якого не розголошують через неповноліття.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 8 серпня.
Українським біженцям в ЄС перестали бути доступними віртуальні банківські картки Revolut. Нововведення помітили користувачі сервісу, пише The Village.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 21 лютого.
Revolut не може отримати у Британії банківську ліцензію через російське походження співзасновника компанії Миколи Сторонського. Його батько перебуває під українськими санкціями.
Співзасновник британської фінансово-технологічної компанії Revolut Микола Сторонський відмовився від російського паспорта на користь британского.
За попередніми даними, постраждали від 32 до 50 тис. клієнтів платіжного сервісу.
Британський платіжний сервіс Revolut оголосив про впровадження нової функції для своїх користувачів. Йдеться про відкладення платежу — модель «купи зараз, заплати пізніше» (BNPL). Першими її зможуть затестити клієнти необанку в Ірландії, а вже до кінця року і в інших країн, серед як Польща та Румунія, пише The Fintech Times.
Згадуємо найцікавіші новини 24 червня
Від 14 березня українці можуть користуватися британським платіжним сервісом Revolut у країнах ЄС. Компанія спростила багато вимог, необхідних для створення облікового запису, а також відмовилася від низки комісій за обмін валюти та поповнення рахунку.
Цьогоріч венчурні фонди вклали у криптовалютні проєкти майже $30 млрд. Це більше, ніж інвестиції за усі минулі роки разом. Bloomberg розбирався, куди інвестували кошти, а SPEKA занотувала найцікавіше.
Портал Visual Capitalist опублікував інфографіку з найдорожчими приватними компаніями світу. Станом на грудень 2021 року аналітики нараховують у світі 800 єдинорогів — компаній з оцінкою понад $1 млрд. А 35 компаніям вдалося стати декакорнами — подолати межу в $10 млрд.
Співзасновник та технічний директор британського фінтех-гіганта Revolut Владислав Яценко шукає кадрове підсилення серед співвітчизників. Наступного року компанія планує найняти в Україні до сотні IT-спеціалістів.
Привіт! Наш сайт використовує cookies, щоб покращити досвід інтернет-користувачів.