Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Республіканці подають на Google в суд через те, що їхні листи потрапляють до спаму

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
24 жовтня 2022 2 хвилин читання

Республіканський національний комітет подав до суду на Google через спам-фільтри Gmail. Google відповідає, що не використовув таких фільтрів.

Національний комітет Республіканської партії подав до суду на Google. У скарзі Google звинувачують у відправленні «мільйонів» електронних листів кампанії RNC до папок зі спамом Gmail у межах «дискримінаційної» практики фільтрації компанії, повідомляє Engadget.

«Приблизно в один і той же час наприкінці кожного місяця Google надсилає до спаму майже всі електронні листи RNC, — йдеться у скарзі. — Критично і підозріло те, що історично кінець цього місяця є періодом, коли збір коштів RNC є найбільш успішним».

Позов подали після того, як Google запустив суперечливу програму, щоб заспокоїти законодавців Республіканської партії, стурбованих практикою фільтрації. У червні після того, як дослідження виявило, що Gmail частіше, ніж конкурентні клієнти електронної пошти, фільтрує електронні листи від республіканців, партія заявила, що співпрацюватиме з Федеральною виборчою комісією, щоб пілотувати систему, розроблену для запобігання потраплянню політичних повідомлень у папки зі спамом. Поступка відбулася після того, як республіканські законодавці представили законопроект, який намагався заборонити платформам електронної пошти використовувати алгоритми для автоматичної маршрутизації повідомлень кампанії.

Проте, схоже, що Республіканський національний комітет не використовує переваги програми Google, створеної для розв'язання проблеми партії. У Google стверджують, що взагалі не фільтрують листів за політичною приналежністю. Спам-фільтри Gmail відбивають дії користувачів, які самостійно блокують подібні листи, на цій підставі фільтр поміщає ті чи інші повідомлення до спаму.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google почав тестувати наскрізне шифрування у групових чатах

Катерина Колонович 10 годин тому

Semi від Tesla, суд над Google, криптобіржа у Telegram. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 14 годин тому

Понад 100 тис. бізнесменів подали в суд на Google через рекламну політику

Руслан Сорока 2 грудня 2022 17:13

В Автралії Google та Facebook вже рік платять виданням за контент

Катерина Колонович 2 грудня 2022 10:58

Amazon надасть Україні послуги на $75 млн, ухвалений законопроєкт про е-довірчі послуги та NASAMS від США. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 2 грудня 2022 08:30