Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Рекламодавці Twitter обурені, що їх оголошення з'являються на сторінках нацистів

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
7 грудня 2022 2 хвилин читання

Через «масштабну амністію» Ілона Маска у Twitter, реклама великих брендів з'являється на сторінках нацистів. Компанії не задоволені такими подіями та обіцяють зупинити рекламу на платформі.

На сторінках нацистів у Twitter помітили рекламу близько 40 відомих брендів і організацій. Як зазначає The Washington Post, серед них є Amazon, Uber, Snap і GoDaddy, медіакомпанії USA Today та Morning Brew. 

The Washington Post також повідомляє, що зафіксував рекламу поряд із дописами про перевагу білої раси на сторінках із назвами «No White Guilt Clips» і «White Power Ranger». Загалом, реклама брендів з'являється у профілях Ендрю Англіна та Патріка Кейсі. Англін є редактором неонацистського вебсайту The Daily Stormer, а Кейсі раніше очолював групу білих нацистів Identity Evropa. Обидва були забанені в Twitter у 2013 і 2019 роках відповідно, проте після «амністії» від Ілона Маска повернулись в соцмережу.  

Крім того, на одній з образливих сторінок помітили рекламу навіть Міністерства охорони здоров'я та соціальних служб США. У зв'язку з цим урядова установа пообіцяла прибрати свою рекламу з Twitter, оскільки «поява її на ненависних каналах Twitter не відповідає їх цінностям». Прибрати рекламу планує й медіакомпанія USA Today.

Раніше SPEKA розповідала, що Twitter відновив обліковий запис Ендрю Англіна, одного з найвідоміших неонацистів Америки. Одним із перших твітов Англін став на захист Каньє Веста.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
1
Прокоментувати
Yuri Melnichuk 08.12.2022, 11:27
Ви пишете "націоналісти", там де варто писати "нео нацисти", чи "ультра праві організації".Identity Evropa це расистька організація. Саме через такі "помилки" ставлення до націоналістів викривлене.
Інші матеріали

Соціальна мережа X вимикає функцію Circles

Юлія Мирська 21 годину тому

Мікроменеджмент — тихий убивця компаній. Як з ним боротися?

Inna Kozak 21 вересня 2023 14:35

Створення квізу: як розважити відвідувачів сайту й отримати до 25% лідів з трафіку

В'ячеслав Юренко 21 вересня 2023 10:30

Ілон Маск знову хоче зробити соціальну мережу X платною

Юлія Мирська 19 вересня 2023 11:03

Ілон Маск проведе переговори зі звільненими торік співробітниками Twitter

Артем Житкевич 15 вересня 2023 00:00