Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Рекламодавці Twitter обурені, що їх оголошення з'являються на сторінках нацистів

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
7 грудня 2022 2 хвилин читання

Через «масштабну амністію» Ілона Маска у Twitter, реклама великих брендів з'являється на сторінках нацистів. Компанії не задоволені такими подіями та обіцяють зупинити рекламу на платформі.

На сторінках нацистів у Twitter помітили рекламу близько 40 відомих брендів і організацій. Як зазначає The Washington Post, серед них є Amazon, Uber, Snap і GoDaddy, медіакомпанії USA Today та Morning Brew. 

The Washington Post також повідомляє, що зафіксував рекламу поряд із дописами про перевагу білої раси на сторінках із назвами «No White Guilt Clips» і «White Power Ranger». Загалом, реклама брендів з'являється у профілях Ендрю Англіна та Патріка Кейсі. Англін є редактором неонацистського вебсайту The Daily Stormer, а Кейсі раніше очолював групу білих нацистів Identity Evropa. Обидва були забанені в Twitter у 2013 і 2019 роках відповідно, проте після «амністії» від Ілона Маска повернулись в соцмережу.  

Крім того, на одній з образливих сторінок помітили рекламу навіть Міністерства охорони здоров'я та соціальних служб США. У зв'язку з цим урядова установа пообіцяла прибрати свою рекламу з Twitter, оскільки «поява її на ненависних каналах Twitter не відповідає їх цінностям». Прибрати рекламу планує й медіакомпанія USA Today.

Раніше SPEKA розповідала, що Twitter відновив обліковий запис Ендрю Англіна, одного з найвідоміших неонацистів Америки. Одним із перших твітов Англін став на захист Каньє Веста.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
1
Прокоментувати
Yuri Melnichuk 08.12.2022, 11:27
Ви пишете "націоналісти", там де варто писати "нео нацисти", чи "ультра праві організації".Identity Evropa це расистька організація. Саме через такі "помилки" ставлення до націоналістів викривлене.
Інші матеріали

Раян Гослінг як редакція SPEKA. Наші будні у мемах

Євстахія Мельникова 28 січня 2023 21:03

Чарівник оживлення зображень: що робить моушн-дизайнер і чому це важливо для реклами застосунків

Yuliya Nogovitsyna 28 січня 2023 15:30

У Німеччині судяться з Twitter через ігнорування антисемітських публікацій

Руслан Сорока 26 січня 2023 18:39

Криза чи дорослішання. Що означають звільнення у світовому ІТ та як розвиватиметься ринок IT-зайнятості

Юлія Даниленко 26 січня 2023 14:49

Ілон Маск знову змінив ім'я у Twitter

Катерина Колонович 26 січня 2023 12:52