Хакери Anonymous опублікували дані швейцарської Nestlе. Вона продовжує працювати на росії, після того як вона почала повномасштабне вторгнення в Україну.
Розробники MacPaw створили SpyBuster — програму для macOS, яка допоможе захистити персональні дані від кіберзагроз з боку росії та білорусі. Ще одна мета SpyBuster — попередити українські сайти та медіа про можливі підключення їхніх сайтів до серверів у росії та білорусі.
Один із найбільших майданчиків з об'яв у росії Avito закритий для іноземного трафіку. Однак, за словами бізнесмена Дмитра Дубілета, якщо зайти на нього через російські IP, то можна легко знайти багато об'яв щодо військової контрактної служби.
Кількість кібератак на критичну інформаційну інфраструктуру України не знижується від початку воєнних дій. Від 15 лютого Україна зазнала понад 3 тис. DDoS-атак. Рекордом стали 275 DDoS-атак на день. Найпотужніші перевищували 100 Gbps. Про це йдеться у звіті Держспецзв'язку.
Міністерство торгівлі США заборонило підіймати у повітря 99 російських літаків. Вони здійснювали польоти до росії та Білорусі, а це порушувало санкції, запроваджені через російське вторгнення в Україну. Йдеться про літаки Аерофлоту, однак там є також приватний бізнес-джет Романа Абрамовича.
Від 24 лютого до 19 березня 2022 року ворог втратив:
Розробники MacPaw створили застосунок, що визначає російські програми і сервіси на смартфонах та комп'ютерах.
Російські пропагандистські ЗМІ повідомили, що на росії до кінця наступного тижня або сьогодні можуть заблокувати відеохостинг YouTube.
Російські окупанти у період від 24 лютого до 18 березня 2022 року втратили:
Центр протидії дезінформації при РНБО України рекомендує новий фактчек-бот «Перевірка». Він працює на основі штучного інтелекту і допомагає розрізнити фейкові новини у соцмережах та політиці, визначити неправдиві новини російських ЗМІ.
Президент Володимир Зеленський підписав закон №3637 «Про віртуальні активи». Закон має запустити легальний ринок віртуальних активів в Україні. Регулятором буде Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).
Завершилося об'єднання української та європейської енергосистем. Відтепер енергетична система України відокремилася від енергосистем росії та Білорусі і приєдналася до ENTSO-E.
У період від 24 лютого до 16 березня 2022 року втрати ворога становили:
71% стартапів залишився в Україні, 28% частково за кордоном і лише 1% повністю виїхав із країни. Про це йдеться у дослідженні екосистеми Українського фонду стартапів, у якому взяли участь приблизно 150 засновників українських стартапів.
Хакери з Anonymous поклали сайт російської ФСБ та атакували «Роснєфть». Остання є одним з об'єктів критичної інфраструктури росії.
Привіт! Наш сайт використовує cookies, щоб покращити досвід інтернет-користувачів.