Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Кінець епохи телебачення, Rocket та популярності барів на Балі. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
21 липня 2022 4 хвилин читання
Новини України та світу станом на 21 липня 2022 року. Новини України та світу станом на 21 липня 2022 року.

Згадуємо найцікавіші події 20 липня.

Rocket почав процедуру банкрутства

Після зупинення діяльності в Україні 18 березня 2022 року сервіс доставки їжі Rocket не сплатив усі заборгованості за зарплатами своїм співробітникам. За даними Dev.ua, у червні компанія почала процедуру банкрутства.

Як повідомила DOU одна зі співробітниць, затримувати виплати почали за декілька місяців до лютого 2022 року. Постійно змінювався термін, з якого та по яке число місяця будуть виплачувати.

Індонезія шукає мандрівників, які залишатимуться на Балі довше і витрачатимуть більше

Бари і пляжі Балі можуть відійти на другий план, оскільки Індонезія прагне просувати свої духовні місця відпочинку і технологічну сцену, щоб залучити на свої острови мандрівників, які залишаються тут надовго і витрачають більше грошей.

Екологічний туризм, спортивні заходи та спеціальна п'ятирічна віза для віддалених працівників мають повернути 3,6 млн іноземних мандрівників на архіпелаг. Це допоможе створити понад 1 млн робочих місць для індонезійців.

Заманливо, але ми поки що в Україні побудемо.

Генеральний директор Netflix готовий до смерті телебачення

Netflix хоче, щоб лінійне телебачення померло. Генеральний директор Рід Хастінгс уже понад вісім років говорить про смерть телебачення, а нещодавно впевнено заявив, що лінійне ТБ помре через 5-10 років.

Він має фінансовий стимул говорити це. Одним із головних конкурентів найбільшого потокового сервісу на планеті є набір абсолютно безкоштовних потокових каналів, які транслюються на будь-який телевізор з антеною, та їхні дорожчі друзі на кабельному телебаченні.

Але чи станеться це насправді? Число телеглядачів дійсно зменшується. Після того, як у 2010-х роках на кабельному телебаченні з'явилося більше оригінального контенту, ринок фрагментувався, і влада телеканалів ослабла. «Анатомія Грей» продовжує залишатися одним із найбільш популярних шоу у Сполучених Штатах, незважаючи на те, що середня аудиторія одного епізоду становила 20 млн глядачів і знизилася до... 4 млн.

Коли ви востаннє дивилися телевізор?

Компанія під назвою Meta позивається до Meta за те, що вона назвала себе Meta

Заголовок уже смішний, але подивіться на саму історію. Коли у жовтні 2021 року Facebook змінив свою назву на Meta, виникли деякі побоювання, що компанія планує домінувати у метавсесвіті, що зароджується, але є одна постраждала сторона, яка тільки зараз заявила про це.

Компанія інсталяційного мистецтва під назвою META (або Meta.is) оголосила, що вона подасть до суду на Meta (або Facebook) за порушення торговельної марки, стверджуючи, що зміна назви компанії Цукерберга порушила усталений бренд меншої компанії.

"28 жовтня 2021 року Facebook захопив наш знак META та назву, у створення яких ми вклали кров, піт та сльози протягом дванадцяти років. Сьогодні, після восьми місяців сумлінних та безуспішних спроб домовитися з Facebook, у нас не залишилося іншого вибору, окрім як подати на них до суду", — повідомили у компанії.

🍿🍿🍿

У Грузії створили шрифт на честь України

Грузинська PR-агенція Gepra разом із каліграфом Давидом Майсурадзе створили шрифт під назвою «Україна» (უკრაინა). Про це пише Bazilik.Media.

Шрифт присвятили українцям та їхній боротьбі за свободу. Його можна використовувати у Photoshop, InDesign та Illustrator, а також у всіх програмах MS Office.

Завантажити шрифт можна на сайті Gepra або на Calligraphy.

0
Прокоментувати