Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ранкова SPEKA: український єдиноріг шукає співробітників, а Instagram продовжує косити під TikTok

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
18 червня 2022 4 хвилин читання

Ми запам'ятаємо 17 червня як день, коли наші військові знищили черговий російський корабель, а уряд запровадив довгоочікуваний візовий режим з рф. Але й у світі технологій теж були цікаві новини. Ранкова SPEKA коротко розповідає про найцікавіше.

Новоспечений єдиноріг AirSlate збільшить команду на 40%

Учора стало відомо, що у світі народився ще один єдиноріг з українським корінням. Сервіс автоматизації робочих процесів AirSlate залучив $51,5 млн інвестицій, а капіталізація компанії перевищила $1 млрд. 

Редакція DOU з'ясувала, що у 2022 році AirSlate планує збільшити команду на 40%. Зокрема, найматимуть нових співробітників у хаби компанії в Україні та Польщі. Шукатимуть спеціалістів у R&D-центр, а також експертів з маркетингу та продажів для розвитку нових каналів виходу на ринок.

Час почаклувати над резюме!

Sony запустила україномовну версію PlayStation Store 

В інтерфейсі PS Store нарешті з'явилася українськомовна версія. Її помітили журналісти ITC. Українську локалізацію PS4 та PS5 додали ще у березні, але магазин не мав української версії до вчорашнього дня. 

Обрати українську мову для інтерфейсу PS Store можна у налаштуваннях браузера («Ваша информация" — "Язык") або самої консолі («Настройки" — "Користувачі й облікові записи" — "Обліковий запис" — "Бажана мова").

Дочекалися.

Україна посіла 24-те місце у світовому рейтингу з кібербезпеки

Україна увійшла до топ-25 країн з найвищим рівнем кібербезпеки. У глобальному індексі кібербезпеки ми отримали оцінку 75,32. Найвищі оцінки у Греції (96), Бельгії (93), Литви (93), Чехії (92), Естонії (90) та Німеччини (90).

До речі, оцінка росії нижча за українську — 71. А в білорусі взагалі 53. 

Випуск та продаж українських аудіокниг звільнили від ПДВ

17 червня 2022 року набув чинності закон, який звільняє від податку на додану вартість постачання, підготовлення, виготовлення та розповсюдження аудіокниг, озвучених українською мовою. У податковій службі вважають, що закон сприятиме популяризації та поширенню книг українською мовою.

Книги подешевшають, ми правильно зрозуміли?

Лондонский стартап Waymap розробив застосунок для людей із вадами зору

Застосунок допомагає людям із вадами зору орієнтуватися у громадському транспорті, музеях, лікарнях та інших публічних місцях. Місцерозташування людини визначається із точністю до метра за допомоги спеціальних датчиків у смартфоні, а після цього алгоритм інтегрується з мапами. 

CEO Waymap Том Пей сам втратив зір у 39 років. 

Instagram змінить навігацію та знову протестує повноекранну стрічку як у TikTok

Instagram поверне кнопку для публикацій на панель навігації, повідомляє TechCrunch. У 2020 році цю кнопку перемістили з центрального місця на панелі у правий горішній кут застосунку. Повернення кнопки на старе місце може означати, що Instagram спостерігає спад створення нового контенту, оскільки дедалі більше користувачів переходять у TikTok.

Також Instagram ще раз протестує повноекранну стрічку. Соцмережа вже проводила такий експеримент у травні, але мала негативні відгуки користувачів. Вони жалілися, що не бачать підписи та коментарі до постів, а сама стрічка виглядає захаращеною. В Instagram кажуть, що виправили ці проблеми.

Instagram, будь собою, і люди до тебе потягнуться.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Рівноправ'я лівого та правого берегів Києва та погрози росіян. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 22 години тому

iPhone 14, протести курця та здорової людини, McDonald's. Ранкова SPEKA за тиждень

Наталія Миронова 26 вересня 2022 10:20

Кінець горору від ДСНС, нові функції «Дії», ниття айтівців на росії. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 10:01

Закриті кордони для студентів-чоловіків, гра від штучного інтелекту та місячна ракета. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 23 вересня 2022 08:49

Мобілізація і протести на росії (ми самі шоковані). Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 22 вересня 2022 08:22