Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ранкова SPEKA: суди, кібератаки та японські страждання за Internet Explorer

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
17 червня 2022 3 хвилин читання

Згадуємо найцікавіші новини 16 червня.

США з'ясовують, як американська електроніка потрапила до російського військового спорядження

Федеральні агенти почали допитувати американські технологічні компанії про те, як їхні комп'ютерні чипи опинилися у російській військовій техніці, виявленій в Україні.

У попередньому розслідуванні йдеться про те, що частину мікросхем виготовили до 2014 року і до запровадження санкцій. Однак решту випустили 2020 року.

А якщо відстежувати ланцюг постачань ДО того, як техніка опиняється на росії?

Кібератаки дорого коштують 

Як повідомив Liga заступник міністра цифрової трансформації Георгій Дубинський, вартість російської кібератаки становить не менше $1 млн. Загалом від початку повномасштабного російського вторгнення у Мінцифрі зафіксували 688 кібератак.

А тим часом Тверська область росії на майже 65% без газифікації. Так, просто нагадуємо.

Відключення Internet Explorer — головний біль для японців

Microsoft прощається з Internet Explorer, від цього панікують  більшість підприємств та державних установ Японії, які чекали на оновлення своїх вебсайтів до останньої хвилини.

Це урядові установи, фінансові інститути, виробничі та логістичні компанії, які використовують вебсайти, сумісні лише з Internet Explorer.

Лол, Internet Explorer реально хтось використовував.

Застаріла модель iPhone? Настав час подавати позов!

Британський дослідник ринку Джастін Гатманн ініціював колективний позов проти компанії Apple. Позивачі звинувачують Apple Inc. (та її дочірні компанії Apple Distribution International Limited і Apple Retail UK Limited) у порушенні антимонопольного законодавства Великої Британії, а саме у зловживанні щодо постачань iPhone та оновлень iOS.

Простіше кажучи, позивачі вважають, що Apple навмисно уповільнювала старі моделі iPhone, аби користувачі купували нові моделі. Постраждалі вимагають $910 млн компенсації.

Якщо ви є власником постраждалого iPhone (6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, SE, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus або X) та перебуваєте у Великій Британії, можете спробувати долучитися до позову за посиланням.

На Маска, Tesla, SpaceX подали до суду за пірамідальну схему Dogecoin

Ілону Маску, SpaceX та Tesla Inc. виставили позов на $258 млрд за те,  що вони нібито є частиною шахрайської схеми підтримки криптовалюти Dogecoin.

Кіт Джонсон, «американський громадянин, якого обманом позбавили грошей у результаті схеми криптопіраміди Dogecoin, розробленої відповідачами», обвинувачує Маска та його компанії у тому, що вони працюють у змові як шахрайське підприємство з метою завищити ціни на Dogecoin.

Ілоне, всім від тебе потрібні тільки гроші.

0
Прокоментувати