Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ранкова SPEKA: Starlink на Київщині та підозрілий Китай

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
28 травня 2022 2 хвилин читання

Згадуємо найцікавіші новини 27 травня.

«Виробники в тилу»: чим корисна нова українська платформа 

"Робота в тилу" запустила платформу "Виробники в тилу", де зібрані українські виробники, які працюють для забезпечення військових потреб. Це будуть лише перевірені виробники з якісним сертифікованим товаром. Платформа допоможе розвантажити волонтерів, до яких постійно звертаються сотні людей із питанням, де знайти надійне спорядження.

Ось вам гарні новини від самого ранку.

Ще два населені пункти Київщини на зв'язку за допомогою Starlink

Цього тижня інженери Vodafone відновили зв'язок у трьох населених пунктах Вишгородського району Київської області: у Козаровичах та, за допомогою обладнання Starlink, у Мусійках та Зеленій Поляні.

Також Vodafone продовжує підсилювати зв'язок у деокупованих містах: запустили ще три базові станції у Бучі і одну в Ірпені. Натепер відновили 95% мережі у Київській області.

З нетерпінням чекаємо на деокупацію та відновлення зв'язку всюди, де зараз орки.

Netflix на росії всьо

За даними російських ЗМІ, стримінговий сервіс Netflix не працює на росії без VPN. Після виходу з російського ринку Netflix був доступним, однак користувачі могли здійснювати оплати лише за допомогою VPN. Частина користувачів купує подарункові картки інших країн, щоб і надалі користуватися стримінгом.

Навіщо той Netflix, коли у світі існують такі шедеври російського кінематографу?

Китайські військові будують теорії, як знищити Starlink SpaceX

Китайські військові дослідники розробляють плани знищення супутникової системи Ілона Маска Starlink, якщо Пекін визнає її загрозою національній безпеці Китаю.

За даними Daily Mail, Китай шукає можливості для відстеження й моніторингу та за потреби знищення кожного супутника Starlink на орбіті навколо Землі.

Теорії змови 80 лвл.

0
Прокоментувати