Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ранкова SPEKA: представництво SpaceX в Україні та російський штрафомат проти «Вікіпедії»

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
28 квітня 2022 3 хвилин читання

Згадуємо головні новини 27 квітня.

Intellias відкриє офіс у Софії

На початку літа 2022 року IT-компанія Intellias відкриє розробницький центр у Софії, столиці Болгарії. Наприкінці року компанія хоче найняти щонайменше 40 місцевих ІТ-фахівців, що спеціалізуються на Java, .NET, DevOps, AQA та інших технологіях. 

Українці у Болгарії, готуйте CV!

Представництво SpaceX вже в Україні

В Україні зареєстровали представництво компанії SpaceX — Starlink Ukraine («Старлінк Юкрейн"). Відповіді на найпоширеніші запитання про термінали Ілона Маска ми зібрали тут.

«Нова пошта Глобал» відновила доставку із закордонних інтернет-магазинів

Українці знову можуть замовляти потрібні товари у закордонних інтернет-магазинах, у яких немає прямої доставки в Україну, через сервіс NP Shopping та отримувати їх за своєю адресою, у будь-якому відділенні, що працює, або поштоматі «Нової пошти».  

Натепер відновили доставку замовлень з інтернет-магазинів США, Німеччини, Франції, Іспанії, Великої Британії, Польщі, Туреччини та Італії. У найближчих планах запустити доставку з магазинів Китаю.

Українські волонтери готуються замовляти байрактари.

Русня оштрафувала Wikimedia за статті про війну в Україні

Суд Таганського району Москви визнав фонд «Вікімедія» (Wikimedia Foundation Inc.) винним в адміністративному правопорушенні, який відмовився видалити статті про події в Україні, зокрема про жертв серед мирних жителів у Бучі.

Компанія отримала штраф у 3 млн руб (майже $40,5 тис.).

Суто рашн момент: не можеш приховати правду — штрафуй за неї.

Instagram тестує функцію, що дозволяє закріплювати пости у профілі

Instagram тестує нову функцію, яка дозволяє користувачам прикріплювати певні публікації до свого профілю над сіткою фотографій. Наразі вона доступна для окремих користувачів платформи.

Користувачі, які мають доступ до цієї функції, бачать опцію «Закріпити у своєму профілі», яку можна вибрати в меню з трьома крапками поруч із публікаціями.

Нарешті.

Також учора ви могли пропустити:

0
Прокоментувати