Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ранкова SPEKA: податкові канікули, військовий моніторинг, збої у Slack та релокейт Ciklum

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
23 лютого 2022 4 хвилин читання

Згадуємо головні новини 22 лютого.

Зеленський оголосив податкові канікули для бізнесу

Ввечері 22 лютого президент Володимир Зеленський оголосив про запуск програми економічного патріотизму в Україні. Програма передбачає зменшення податків для бізнесу та скорочення кількості перевірок. Також буде знижено ПДВ на бензин та дизель. Президент розраховує, що ці кроки стануть стимулом для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему. «Наша мета – здобуття економічної незалежності. Особливо в енергетиці», – заявив він.

Українці розробили сервіс моніторингу військ РФ біля українських кордонів

Команда українських волонтерів розробила систему автоматизованого моніторингу присутності російських військових формувань біля кордону України. Їхня мета — покращити якість та оперативність інформації, що може допомогти збройним силам та зменшити потік дезінформації. Адреса сайту – kordon.io. 

Автори сервісу не розкривають своїх імен. Вони організовують штаб, куди шукають датаінженерів, веброзробників, аналітиків та представника для публічної взаємодії і фандрейзингу.

Ciklum релокує співробітників з Харкова, Дніпра та Одеси

Компанія організовує переїзд до Львова та підтримує індивідуальне переміщення фахівців у вибрані ними локації. Кількість переміщених співробітників у компанії не розголошують. 

Мінцифри запустило конкурс розробників Diia.Challenge

Перший етап конкурсу back-end-розробників Diia.Challenge стартував 22 лютого. На черзі QA Automation Challenge, DevOps та Design.

Головний приз — навчальна поїздка у Кремнієву долину. За друге та третє місце винагорода — $1000. Учасники, які покажуть хороші результати, отримають по $500. 

Навчальна поїздка у Кремнієву долину — непоганий спосіб перечекати загострення шизофренії у сусіда.

Лишилося менше тижня для участі у гранті «Кліматичні інноваційні ваучери»

28 лютого 2022 року завершується прийом заявок на грант «. Українські підприємці можуть отримати до 50 тис. євро на розроблення або впровадження у бізнес-процеси екологічних технологій, що зменшують викиди парникових газів та підвищують енергоефективність.

Докладніше про проєкт SPEKA писала за посиланням

У Slack стався збій

Приблизно з 16:00 за київським часом у корпоративному месенджері Slack стався збій. Користувачі скаржилися на недоступність сервісу, проблеми з відправленням повідомлень та переглядом зображень.

Ніщо так не бадьорить, як мертвий Slack посеред робочого дня.

Virgin Hyperloop звільнила понад 100 співробітників

Virgin Hyperloop звільняє половину своїх співробітників, оскільки відмовляється від пасажирських перевезень. Про рішення оголосили під час відеоконференції. Масштаби скорочень були неочікуваними, розповіли двоє людей, які втратили роботу.

Звільнення по відеозв'язку — це якийсь флешмоб?

США вважають, що ШІ не може володіти авторськими правами на свої твори

Бюро авторських прав США (USCO) відмовило у визнанні авторських прав на твір мистецтва, який створив штучний інтелект. Це вже друга відмова автору заявки Стівену Талеру. Він хотів отримати авторські права на твір A Recent Entrance to Paradise, який створив його ШІ Creativity Machine. Твори, створені машиною чи технологією, зараховують до простого механічного процесу, позбавленого творчого внеску.

Ми б не радили ображати ШІ, а то хто його знає, до чого це призведе.

Також ви могли пропустити:

  • 10,5 млн грн українські ІТ-компанії віддали на підтримку ЗСУ;
  • Японія готова долучитися до санкцій. Росії відріжуть постачання напівпровідників та технологій штучного інтелекту;
  • ЄС мобілізує команду з кібербезпеки для допомоги Україні.
0
Прокоментувати