Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ранкова SPEKA: нові офіси, інвестиції в українські стартапи та прихід Google Wallet в Україну

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
20 липня 2022 4 хвилин читання

Згадуємо найцікавіші події 19 липня

Український фонд N1 інвестує $500 тис. у стартап TRANSENIX, який розробляє технологію Tap to Phone

До кінця 2022 року фінтех-фонд N1 планує проінвестувати до $500 тис. в український проєкт TRANSENIX. Частину суми вже проінвестували на початку року.

TRANSENIX дозволяє використовувати сучасні смартфони та планшети як платіжні термінали. Покупці можуть здійснювати безконтактні платежі, використовуючи свої фізичні картки, мобільні гаманці та інші платіжні пристрої. Торговець вказує суму в застосунку, клієнт прикладає свою картку або гаджет для оплати до смартфону торговця, потім транзакція переадресовується на банк-еквайр і врешті банк повідомляє результат, який відображається у застосунку. За бажанням клієнта торговець відправляє електронний чек на пошту, у месенджер або QR-посилання на чек.

Нещодавно команда TRANSENIX завершила сертифікацію Visa та Mastercard  з безпеки свого рішення. У проєкті стверджують, що це перша і єдина українська команда з подібним сертифікованим рішенням, а у Європі таких проєктів лише п'ять.

CEO фонду N1 Никита Ізмайлов бачить потенціал у проєкті, адже схожі технології зараз інтегрують такі гіганти, як Apple, Google, Amazon та Revolut.  За умови успіху команди на локальному ринку фонд допоможе стартапу виходити на західні ринки. «Деякі з наших західних партнерів вже демонструють інтерес до цього рішення», — стверджує Ізмайлов.

Українська Proxet відкрила офіс у Польщі

Українська компанія Proxet відкрила офіс у польському Вроцлаві 8 липня 2022 року. Як повідомляє DOU, це оупенспейс з кухнею, який розрахований на 50 людей. Компанія шукає фахівців рівня Middle/Senior. Їм обіцяють допомогу з релокейтом та з трудовою легалізацією у Польщі.

Вже надіслали CV?

Sigma Software відкрила офіс у Празі

Багато спеціалістів компанії релокувалися саме у Прагу, тому в Sigma Software вирішили заснувати там хаб, пише AIN. Зараз у офісі. який розташувався в одному з празьких коворкінгів, працюють 10 людей. Компанія планує розширювати команду.

Українці у Чехії, налітай!

«Нова пошта» буде фінансово підтримувати мобілізованих співробітників

19 липня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» № 2352-IX. Він передбачає внесення змін, зокрема до ч. 3 ст. 119 КЗПП України. Зі статті вилучили положення про збереження середнього заробітку за місцем роботи за працівниками на час призову на військову службу. За такими працівниками зберігатиметься лише місце роботи та посада, а гарантія отримання середнього заробітку буде втрачена.

"Нова пошта" вирішила запровадити щомісячну матеріальну підтримку для мобілізованих  працівників у розмірі 10 тис. грн. Мобілізовано понад 2500 співробітників компанії.

Як ненав'язливо наша добірка новин перетворилася на список компаній, куди піти працювати.

Новий Google Wallet починає з'являтися на телефонах

Google Wallet, програма, яка замінить Google Pay у 39 країнах, зокрема в Україні, вже почала з'являтися на телефонах. 

У більшості країн Wallet замінить поточну програму Google Pay. Однак користувачі США та Сингапуру будуть використовувати і Google Pay, і Wallet. У цих країнах Pay залишиться як спосіб відправлення грошей друзям.

З днем незрозумілих оновлень!

0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Розумний зелений екран» від TikTok і новий єдиноріг Адама Ноймана: ранкова SPEKA

Роман Судольський 17 годин тому

Зробити Google українським і great again

Олександр Тартачний 15 серпня 2022 15:52

Сезон бавовни у Криму, завод Bayraktar в Україні, повернення McDonald's. Ранкова SPEKA за тиждень

Юлія Даниленко 15 серпня 2022 10:36

Кримінальна хроніка Південної Кореї та спокусливі фічі Telegram Premium: ранкова SPEKA

Роман Судольський 13 серпня 2022 09:00

McDonald's в Україні та інші важливі новини. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 12 серпня 2022 08:27