Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ранкова SPEKA: корисні боти, «Каннські леви», львівський M&A, а також новини від Let's Enhance та GitHub

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
23 червня 2022 4 хвилин читання

Згадуємо найцікавіші новини 22 червня.

З'явився новий Telegram-бот для пошуку пального

Бот називається VSU («Водійський сервіс України"). Його створили розробники українських сервісів Gravitec.net та Piar.io. Від аналогічних сервісів цей бот відрізняється тим, що збирає інформацію не тільки від АЗС, а й від автомобілістів. Налаштувавши сервіс, можна отримати сповіщення про появу пального у вашому районі та про довжину черг на заправках. Також VSU bot веде Telegram-канал з інформуванням про наявність пального по всіх містах України. 

Залишилося створити бот для пошуку грошей.

Львівська Stepico придбала ігрову студію Inkration

Дві ігрові компанії зі Львова об'єднують свої зусилля. Розробники мобільних ігор Stepico придбали студію Inkration, яка спеціалізується на ігровому арті, геймдизайні, анімації та 3D. Об'єднана компанія нараховуватиме 200 співробітників.

Разом компанії хочуть створювати масштабні AAA-проєкти. Inkration допоможе посилити візуальний напрям, а Stepico сфокусується на технологічному боці розробки, зокрема на інтеграції блокчейну, NFT та інших технологій.

Разом — сила!

На росії не вистачає запчастин для айфонів

Російські сервісні центри повідомляють про дефіцит запчастин для iPhone. Найбільша проблема — відсутність екранів та акумуляторів, за якими клієнти звертаються найчастіше. Раніше такий ремонт могли виконати за день. Тепер доводиться чекати тиждень, а іноді в ремонті зовсім відмовляють. 

А што случілось?

Let's Enhance випустив нову версію сервісу Claid

Claid — сервіс для автоматизації редагування зображень від українського стартапу Let's Enhance. Claid допомагає маркетплейсам покращувати зображення, створені користувачами. Учора вийшло друге покоління продукту. Новий Claid API 2.0 дозволяє автоматизувати редагування будь-якої кількості створених користувачами фотографій і керувати налаштуваннями покращення. Також з'явилася можливість комбінувати операції, щоб редагувати створений користувачами вміст. Можна використовувати спеціальні налаштування для електронної комерції, нерухомості, їжі, подорожей, друку та інших ринків.

Claid, зроби щось із моєю аватаркою.

GitHub відкрив Copilot для усіх розробників

У червні 2021 року GitHub представив новий AI-продукт автозаповнення GitHub Copilot, який допомагає програмістам писати код. Вже у жовтні того ж року майже 30% всього нового коду на платформі GitHub створили за допомогою Copilot.

Учора Copilot AI запустили офіційно. У програмістів є можливість безкоштовно користуватися пробною версією 60 днів. Надалі сервіс коштуватиме $10 на місяць або $100 на рік. GitHub Copilot вивчає код, який пише користувач, пропонуючи йому нові рядки або функції. 

Одним програмістам Copilot, безумовно, допоможе. А інших може й без роботи лишити.

Banda, Bickerstaff.734 та Saatchi & Saatchi Ukraine отримали «Каннських левів»

Відразу три українські проєкти отримали призи за дизайн на фестивалі творчості Cannes Lions. Переможцями стали: агенція Banda — за логотип Чорнобиля (срібний лев), Bickerstaff.734 з брендингом Національного заповідника «Хортиця» (бронзовий лев) і Saatchi & Saatchi Ukraine за візуалізацію київської Батьківщини-Матері із ЛГБТ-прапором (бронзовий лев).

Ну а вчора ми розповідали, що «Дія» отримала бронзову нагороду в категорії Creative Business Transformation.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Час мекнути, блокування PornHub, доказ знищення динозаврів. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 30 вересня 2022 10:03

Цифрове забуття для російського VK та захист від астероїдних атак. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 29 вересня 2022 09:22

Багато способів померти та інші оптимістичні новини. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 28 вересня 2022 09:04

Apple почала виробництво нового iPhone 14 в Індії раніше за очікуване

Вадим Добровольський 27 вересня 2022 13:16

Рівноправ'я лівого та правого берегів Києва та погрози росіян. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 27 вересня 2022 09:02