Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ранкова SPEKA: Klarna подешевшала у сім разів, а Intellias відкриває чотири офіси на півдні Європи

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
13 липня 2022 4 хвилин читання

Згадуємо найцікавіші новини 12 липня.

Intellias відкриває офіси в Іспанії та Португалії

Український аутсорсер Intellias відкриває чотири нові розробницькі центри: в іспанських Мадриді та Малазі, а також португальських Лісабоні та Порту. Локації розпочнуть роботу восени 2022 року.

До кінця року у нових локаціях буде майже 100 нових спеціалістів та спеціалісток. Йдеться про можливості не лише для місцевої ІТ-спільноти, але й для українців, які релокувалися в Іспанію та Португалію. Натепер у компанії відкриті вакансії і в Україні, переглянути їх можна за посиланням.

Чомусь раптово захотілося в Intellias.

Setapp запускає подкаст для новаторів і креативних підприємців

Сервіс підписки на програми для Mac, iPhone та iPad від компанії MacPaw — Setapр — запускає оригінальний подкаст англійською мовою Ahead of Its Time («Випереджаючи час") про невизнаних новаторів, які змінили світ. 

Подкаст складається з восьми епізодів і досліджує непросту історію походження найпопулярніших технологій сучасності, які були винайдені та забуті, перш ніж змінили світ. Перший епізод подкасту розповідає про історію рукавички віртуальної реальності: від уявної гітари й провалу Nintendo до майбутнього дистанційної хірургії. Нові епізоди подкасту Ahead of Its Time будуть виходити раз на два тижні по вівторках починаючи з 12 липня на Apple, Spotify, Google та інших платформах.

Коли там вже англійську зроблять другою державною?

Хакери стали активніше поширювати шкідливе ПЗ

За даними Держспецзв'язку, у ІІ кварталі 2022 року зафіксували істотне зростання активності хакерських груп, які поширюють шкідливе програмне забезпечення. Серед нього є як програми, що викрадають дані, так і ті, які спрямовані на знищення даних. Порівняно з І кварталом 2022 року, кількість подій інформаційної безпеки у категорії «Шкідливий програмний код» зросла на 38%. Більшість кіберінцидентів повʼязана з хакерськими угрупованнями, що фінансує уряд рф.

Нічого хорошого уряд рф профінансувати не може.

Оцінка Klarna упала на 85%, до $6,7 млрд

Шведський фінтех-стартап Klarna підтвердив, що залучив $800 млн за значно нижчої оцінки, ніж на попередньому раунді. Чутки про те, що Klarna, найбільш відома як постачальник послуг «купи зараз, заплати потім», прагне залучити новий раунд, ходили протягом останнього місяця. Аналітики припускали, що оцінять компанію у $15 млрд, що є різким зниженням порівняно з оцінкою у $45,6 млрд рік тому. Потім на початку цього місяця стався витік інформації про те, що оцінка може бути ближчою до $6,5 млрд.

Klarna підтвердила, що тепер її оцінюють у $6,7 млрд — на 85% менше, ніж у червні 2021 року.

Краще мати $800 млн за низької оцінки, ніж не мати нічого за високої.

Twitter тепер дозволяє всім користувачам «не згадувати» себе у твітах

Twitter поширив свою функцію Unmentioning на всіх користувачів на всіх пристроях. Нова функція, яку Twitter почав тестувати у квітні, дозволяє користувачам видаляти себе з розмов, у яких вони не хочуть брати участь.

Усі користувачі тепер можуть вибрати меню з трьома точками поруч із твітом, щоб викликати підказку, яка пропонує «вивести вас із цієї розмови». Випливне вікно пояснює, що під час виходу з розмови ви не будете позначені у відповідях, хоча ваше ім'я відображатиметься, як і раніше. Відмова згадувати про себе також призведе до відключення повідомлень.

"Ой, всьо" по-твіттерськи.

0
Прокоментувати
Інші матеріали